Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Skandynawia

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Skandynawia

hejka wybieram się w tym roku z Itaką do Skandynawi - program z Lofotami....bardzo proszę tych, którzy już tam byli o opinie na temat biura - jak się wywiązują, itd...no i ile tak mniej więcej trzeba wziąć ze sobą kasy, żeby na wszystko starczyło i można było coś na pamiątkę kupić..... z góry dzięki za info....

A czy jedziesz sam sama bo ja tez sie tam wybieram ale nie wiem, jaka jest doplata sa singla i tez nie wiem czy tam jest bardzo zimno chce jechac od 5.08 oferte wypatrzyłem na wakacje.pl może znasz coś tanszego wybrałem też te lofoty i łososie

Komentarz

Czy to Ty pisałeś do mnie na maila ??
      W sumie to nie wiem, czy jest coś tańszego....Rainbow Tours ma podobną ofertę za bardzo podobną cenę.....o innych biurach nie wiem - pare ofert które sprawdzałam było albo bez Lofotów, albo same fiordy....a dla mnie jest bardzo ważne żeby zobaczyć Lofoty, bo to podobno jedno z najpiękniejszych miejsc w Norwegii.
      A co do pogody...słyszałam różne opinie - że jest nawet około 24 stopnie, ale też że na Nord Capp trzeba zabrać szalik i rękawiczki......więc na razie sama nie wiem, jak się tam przygotować......
      Jeśli będziesz chciał - po powrocie wszystko opiszę.......

Komentarz

Aha ... jeszcze singel --> jest dopłata.....ok. 1400 za pokój
        Ja jadę "w 3 osoby", więc będziemy mieć dostawkę

Komentarz

Witam, chcialam sie dowiedziec jakie wrazenia macie po tej wycieczce?? Ja tez myslalam o tym wyjezdzie, ale poki co to zbieram opinie

Komentarz

W końcu nie byłem bo mi odwołali z powodu małej liczby chętnych ale Tasiemeczka była i chyba bardzo zadowolona.

Komentarz

oj, bardzo, bardzo zadowolona było cudownie...wiadomo, niedociągnięcia zawsze się zdarzają, ale ogólnie naprawdę wycieczka wspaniała...polecam każdemu

Komentarz

Zgadzam się,byłam 2 lata temu.Itaka jest moim ulubionym biurem i jeśli mogę polecić to wybrać opję z Lofotami

Komentarz

Witam, planuje wybrać się na wycieczkę do Skandynawii z Itaką w lipcu 2008r. Proszę o informacje jaka panuje tam temperatura, czy nastawiać się na zimniejszą aurę? A jak z popołudniowymi posiłkami? Z tego co wiem nie są zaplanowane w programie...
                  Proszę o informacje .
                  pzdr juli_s@wp.pl

Komentarz

Trwa
                  X