Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Prosze o informacje

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Prosze o informacje

Czy był ktoś na Lazurowym Wybrzeżu na campingu "les Praies de la mer" czy jak to się tam pisze ;-) w miescie Port Grimaud, jakie są tam warunki i jaki jest stan mobilehome'ów??

ja tam bylam w 2003r

Komentarz

Ja na tym kampingu byłam już dwa razy (2003,2004 i jak dobrze pójdzie pojadę w tym roku jeszcze raz). Jeżeli jedziesz z BP Juventur z Wałbrzycha /zapytaj w biurze podróży kto jest organizatorem/ to napewno będziesz zadowolona. Mobil-homy są bardzo dobrze wyposażone, we wnętrzu są dwie sypialnie i pokój dzienny z aneksem kuchennym. W aneksie jest junkers na gaz z butli. W łazience jest prysznic i WC. Jeżeli jedziesz większą grupą i chcesz zaoszczędzić to w pokoju dziennym mogą też spać 2 osoby. Na tym kempingu mają mobil-homy jeszcze 2 inne polskie biura, ale nie wiem jaki jest stan ich mobil-homów. Sam kamping jest ogromny, można na nim spotkać ludzi z całej Europy. Moim zdaniem najlepszą porą na odwiedzenie Port Grimaud jest maj lub czerwiec. Nie ma jeszcze tak dużo ludzi. W lipcu i sierpniu jest problem ze znalezieniem miejsca na plaży. [%sig%]

Komentarz

Byłem tam trzy lata temu.jest rewelacyjnie....warunki super.....uwaga na upały w nocy w mobilehomie można sie ugotowac...ale jak to bywa na wczasach....trzeba korzystać z zycia....póxno kłaść się spać i wczesnie wstawać.....z miejsc które warto zobaczyć: wybierz sie do kanionu Verdon....bajka!!!!!!!! Nie wiem czym sie udajesz na lazurowe wybrzeże.Jezeli jedziesz prywatnym samochodem to wybierz droge do kanionu zaznaczona na mapie jako trasa widokowa....jest to troszkę dalej (ok.100km od Port Grimaud) ale widoki niesamowite....kanion widzisz z góry a masz do niego jakieś 50 km...jedziesz tzw. korniszami czyli droga wykuta w skale...ponieważ jest wąska dlatego autobusy tamtędy nie jeżdżą...ale bez paniki nie jest niebezpiecznie....długo się jedzie bo co chwile stajesz i robisz zdjęcia...mówię ci jak tam pojedziesz to weź conajmniej dwie rolki kliszy na sam kanion....poza tym Canne i Monaco....a właściwie Monaco....coś niesamowitego...moja rada....do Monaco są organizowane wycieczki....jeżeli masz zamiar udać się tam własnym transportem to super....jezeli autobusem to trochę gorzej....na ogół wycieczki sa organizowane w taki sposób, że zatrzymujecie sie w Cannes potem w Nicei /lub na odwrót nie pamietam/ a dopiero potem w Monaco. W miedzyczasie zachacza sie też o fabryke perfum. Wg mnie strata czasu ta fabryka.No ale cała atrakcja polega na tym, ze mozna kupić francuskie perfumy za tanie pieniądze. Nieprawda...wcale nie jest tanio...a i jakość tych perfuma daje wiele do życzenia...nieważne....ja w każdym razie żałuje jednego, ze jechałem /mając swój transport/ autobusem. fajnie..bo z przewodnikiem ale wszystko było na "biegiem". Zreszta co tu pisać przyslij mi mailem swoje gg...jak bedziesz chciała to mogę ci dużo opowiedzieć na temat lazurowego bo sporo tam zjeździłem....a o camping się nie martw....warunki rewelacyjne...naprawde....

Komentarz

oj...zapomniałem podać maila : krzysiekoctawia@interia.pl

Komentarz

Trwa
          X