Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Praca w Saint - Tropez?

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Praca w Saint - Tropez?

Czesc. Sluchajcie mam takie pytanie. Czy ktos z was pracowal kiedys na wakacje w Saint - Tropez lub okolicach? Chcialem sie tam wybrac w tym roku, wiem juz ze jest fajnie ale niestety nic wiecej. Bylbym bardzo wdzieczny, gdyby ktos z was mogl udzielic mi jakichkolwiek informacji na ten temat. Dzieki i pozdrawiam wszystkich, narka.

Byłem tam w latach 90-tych. Jest faktycznie o'key. Pamietam , iż są winnice.
    W Port Grimaud - 4 km - duży camping z przyczepami.
    Niestey o pracy nic nie mogę powiedzieć.

Komentarz

Ok. Ale dzieki za zainteresowanie tematem

Komentarz

Pracy jest bardzo dużo. Tyle, że trzeba mieć znajomości . Dobrze płacą, można brać wolne, kiedy się chce. Nikt nie pomiata. To klimat tak wpływa na ludzi ha ha.

Komentarz

Ja tez jestem zainteresowany praca w Saint - Tropez. Jesli ktos wie wiecej na ten temat, bylbym wdzieczny za informacje. Moze ktos wybiera sie w przyszlym roku??? Ja niestety od pazdziernika rozpoczynam studia, wiec do wakacji na pewno sie nigdzie nie rusze. Pozdrawiam. A Ty Olu pracowalas tam???

Komentarz

czesc ja bylem w saint tropez w a*** sain rafael i w nicei i lipa zeby jeczac za praca trzeba jechac na poczatek sezonu np do hotelu kwiecien maj ale polakow nikt nie lubi tak ze lipa straszna teraz jade 29 kwietnia do nicei i z do saint tropez za praco moze sie uda jak ktos chce jechac ze mna to zapraszam

Komentarz

jakby ktos mial szanse zalatwic prace w hotelu czy na budowie czy gdzie kolwiek to jestem za naprawde musze tam pracowac i mieszkac jade 29 kwietnia tak ze

Komentarz

Ja pracowalem kiedys w Saint - Tropez? W takim malym komisariacie, calkiem fajnie bylo tylko szef niejaki Ludovic Cruchot troche nerwowy był.
                Ale tak to rewelacja. ;o)

Komentarz

je suis interesse au travail en france.
                  Je connais la langue un peu.
                  je voudrais connaitre vos offerts.
                  merci par avance Łukasz Kreft

Komentarz

Trwa
                  X