Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Camping "Les Prairies de la Mer"

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Camping "Les Prairies de la Mer"

Witam wszystkich. Czy może ktoś był na campingu "Les Prairies de la Mer" w Port Grimaud na Lzaurowym Wybrzeżu? Chcę w tym roku pojechać tam z "Juventurem". Jeżeli ktoś tam był bardzo proszę o opinię. Pozdrawim Mirek.

byłem w 1999, jest ok, jak bede miał wiecej cZsu to ci opisze go.Też byłem z Juventurem

Komentarz

Dzięki za zainteresowanie. pozdrawiam i czekam. Mirek

Komentarz

właśnie stamtąd wróciliśmy z rodziną i lepiej tam nie jedź! BO NIE BĘDZIESZ CHCIAŁ STAMTĄD NIGDY WRÓCIĆ ! JEST PO PROSTU BOSKO ! Byliśy tam już drugi rok z rzędu i nie wiem cy za rok również tam nie pojadę (mam lekkie zboczenie bo jestem po filologii romańskiej). Nie byłam z Juventurem, ale byliśmy u nich na wieczorku francuskim. Fajni ludzie. Kemping możnaby powiedzieć, że jest luksusowy - palmy, kwiaty, supermarket, bankomat, barki, wypożyczalnia rowerów, piękne i wygodne sanitariaty (każdy stylizowany na innaczej: Marakesz, Egipt, Grecja itp.) a propos weź papier toaletowy bo nie ma go w wc . Co wieczór w barach muzyka - w jednym na żywo - wytańczyłąm sięza wsze czasy. Teraz jest tam piękne słońce - 25 - 28 st.C a u nas leje . Nie wahaj się, zazdroszczę Ci, że tam teraz jedziesz zzzz

Komentarz

aa i jeszcze jedno
          kemping graniczy z szeroką plażą czyli morze jest bliziutko
          wrócicliśmy opaleni jak murzynki
          pozdrawiam

Komentarz

Dzieki za informacje. Początek opinii był załamujący. Potem było lepiej. Mam jeszcze jedno pytanko. Czy jest możliwość korzystania z basenu gdzieś w okolicy. Pytam o to bo moje dzieciaki trenują pływanie (wyniki medalowe) i potrzebują poćwiczyć. Pozdrawiam. Mirosław.

Komentarz

jakie ceny za domek, wybieram sie w te okolice 2 osoby i nie mama pojecia na jakie ceny sie przygotować, gdzie robiłas rezerwację?
              pozdrawiam Jola

Komentarz

Ojej, proszę, napisz, gdzie można znależć cennik, albo może wiesz, ile trzeba zapłacić za namiot i 3 osoby z samochodem? Jedziemy za 2 tygodnie i wiem, że tam wszędzie drogo pioruńsko, ale może warto, jeśli mówisz, że tak pięknie...

Komentarz

Trwa
                X