Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Lazurowe Wybrzeże

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Lazurowe Wybrzeże

mam pytanko odnoscie pobytu na Lazurowym....Więc chcemy się tam wybrać z bratem, ale nie wiemy dokladnie gdzie. Zależy nam na tym aby było dużo młodzieży.Prosze podpowiedcie mi gdzie można mile spędzic czas.Dziekuje.

Na Lazurowym Wybrzezu byłam 3 lata temu z BP Witours, na obozie młodziezowym w Port Grimaud. Był to obóz językowy. Zakwaterowanie w mobile homach, moze 100 m do plazy. Niedaleko było Saint Tropez, Cannes, Nicea. Było super. To były moje pierwsze wakacje zagraniczne. Nie wiem ile masz lat, ale wydaje sie ze najlepiej zapisac sie na obóz jezykowy ;O) http://www.witours.com.pl/oferta.php?id=12670

Komentarz

Maladetta, moglabys mi jakies fotki stamtąd wysłać ?? jesli masz jakies,oczywiscie ja jade na oboz wlasnie do portu grimaud,camp. les prairies de la mer))

Komentarz

Ja byłam na obozie młodzieżowym w miejscowości Antibes.Dobre miejsce wypadowe do zwiedzania a na campingu młodzieży mnóstwo.

Komentarz

Byłam w tamtym roku we Frejus. świetny kemping Village Club. Na terenie trzy trzy baseny + brodzik, boiska, sklepiki, bary. Może jedynym problemem była odległość od morza. Około 7 km. Ja byłam samochodem, także nie było problemu. Dobre tez miejsca do wyruszania na zwiedzanie: niedaleko s. Tropez, Nice, Marineland, AQuapark, Monaco....Polecam

Komentarz

Trwa
          X