Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Lazurowe Wybrzeże

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Lazurowe Wybrzeże

Witam wszystkich forumowiczów, pod koniec sierpnia wybieram sie z wycieczka objazdową po włoskim i francuskim lazurowym wybrzeżu , czy ktoś z was może mi dać jakieś praktyczne rady co do tegoo wyjazdu , jakieś podpowiedzi, itp. Bede wdzięczny

Jeśli jeszcze nie zapłacileś za podróż, mogę odstąpić Ci voucher w ITACE na Francję. Wartość 5.400,- Ja sprzedam za 4.000,- zł. Do wykorzystania do końca X.2007. Bez obawy, że to kant. Po prostu wygrałem go, a we Francji mieszkałem trochę czasu, więc nie ciągnie mnie tam.

Komentarz

Uwazam ze Lazurowe Wybrzeze warto zobaczyc ale latem. Dlaczego? A dlatego ze o tej porze roku ( choc jest 18 st) nic sie nie dzieje. Na ulicach pustki, w Juean le Pins polowe fajnych butikow pozamykanych a w lecie o 23 ciej mozna kupic sobie fajne ciuszki bo wszystko jest czynne. Na ulicach pelno turystow, gra muzyka jest extra. Jest to tak malenkie miasteczko ale na prawde polecam je zobaczyc! ( ciezko zaparkowac auto, najlepiej jechac juz ok 18-19 stej bo pozniej nie znajdziecie miejsca!!!) nastepnie Monaco to jest zupelnie inaczej . Monaco to panstwo dla bogaczy wszedzie czysciutko a na swieta Bozego Narodzenia na chodnikach rozkladane sa czerwone dywany. Nie rozmawiajcie przez kom jak kierujecie autem bo sa karrrry 90€ i nie ma zmiluj sie! i tak samo za brak pasow!! ( to samo dotyczy Francji), warto odwiedzic Monaco w weekend a pod ****** isc wieczorem wierzcie mi jest na co popatrzec!! St. Tropez oprocz slynego portu i posterunku policji to nic tam nie ma, ale jak juz ktos sie wybiera na lazurowe to trzeba St. Tropez zaliczyc ( z Nicei jest to jakies 80- 90 km) Cannes tu jest raj dla kobietek, pelno butikow i ceny dosyc przystepne wiadomo drozej niz w Polsce ale idzie przezyc! No i slynny festiwal w Cannes rozpoczyna sie w maju gdzie jest straszny tlok i korki!!!!!na ulicy a o parkingu to trzeba miec szczescie zeby znalezs miejsce. ale warto bo Cannes jes piekne!! Jedzcie i cieszcie sie pieknymi widokami!!!!!( jest jeszcze duzo innych pieknych miejsc mniej znanych na lazurowym!!) Pozdrawiam Magda

Komentarz

Trwa
      X