Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

FRANCJA LAZUROWE WYBRZEŻE

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• FRANCJA LAZUROWE WYBRZEŻE

Kto jedzie?

ja jadę na objazdówke a ty?

Komentarz

nie zapomnijcie o tych miejscach , sa wspaniale. http://lazurowewybrzeze.blogspot.com/ X(

Komentarz

W najnowszej ofercie Triady znalazła się 9-dniowa wycieczka autokarem do Francji "Lazurowe Wybrzeże i słoneczna Prowansja". Jeżeli ktoś był na tej wycieczce, to bardzo proszę o opinię i informacje.

Komentarz

ja jadę Hiszpania + Lazurowe Wybrzeże z OK-TOURS

Komentarz

My na 7 dni z Itaki , Lazurowe wybrzeże 21 sierpnia, też autokarem

Komentarz

rozważam wybór objazdu Uroki Morza Śródziemnego z RT
              proszę o wrazenia , opinie z tego objazdu , czy ktoś z was był na tej wycieczce ?

Komentarz

Czy jedzie ktoś z Itaki 21 sierpnia 7 dni autokarem?

Komentarz

Lazurowe Wybrzeże ma w sobie niepowtarzalny urok, byłam w Nicei parę lat temu i wciąż mam do tego miejsca sentyment. Myślę, że wszyscy którzy się tam wybierają bedą mieli udane i pełne wspomnień wakacje.

Proponuję wycieczkę do Monako.

Komentarz

kto był w tym roku na wycieczce Uroki Morza Śr. z RT ? jakie wrazenia ?
                    nadal biorę pod uwagę ta ofertę , opcja 7+7

Komentarz

marioaregai Napisał(a):
                      -------------------------------------------------------
                      > nie zapomnijcie o tych miejscach , sa wspaniale.
                      > http://lazurowewybrzeze.blogspot.com/ X(

Marioregai! Trochę za krótka ta Twoja rekomendacja atrakcji Cote d"Azur!
                      A gdzie piękne Eze? gdzie cudowne Menton? Saint Tropez? czy choćby Cannes?
                      Sama Nicea i Monte Carlo to ciut za mało jak na riwerę francuską!

Komentarz

lotnik Napisał(a):
                        -------------------------------------------------------
                        > kto był w tym roku na wycieczce Uroki Morza Śr.
                        > z RT ? jakie wrazenia ?
                        > nadal biorę pod uwagę ta ofertę , opcja 7+7

Niestety nie byłam, ale czytając program- to takie w zasadzie wszystkiego po trochu...., czyli w zasadzie wszędzie za krótko!
                        Ta wycieczka łączy atrakcje Riwiery ( niestety po łebkach), z odrobiną Prowansji i Langwedocji! ( tez po łebkach!)
                        Znacznie lepiej- jeśli już lubicie te wycieczki zorganizowane- jechać na 10 dni tylko na Riwierę, a w następnym roku zafundować sobie wycieczkę ( 10-12 dni minimum) do Prowansji!
                        Wtedy dopiero będziecie mieć jako-takie wyobrażenie o obu tych Regionach, a nie tylko tzw: " zaliczoną wycieczkę po japońsku: byłem, fotkę pstryknąłem, mogę wracać...." !!!

Komentarz

Lazurowe wybrzeże jest przepiękne, pamiętam jak byłam tam pierwszy raz w dzieciństwie...zakochałam się w tym miejscu.

Komentarz

Witam LAZUROWE to perełka ja byłem w tym roku w CANNES broń Boze z polskimi biurami naciagaczami
                            Kupiłem sobie bilet do CANNES za 600 PLN / RUDNIK TUMAY / w dwie strony zarezerwowałem sobie hotel przez booking.com na 7 noclegów Hotel Bellevue ** / super położony / i niedrogi za pok 1 os 35 EUR mi wyszło jedzenie polecam knajpki typu grek kebab co drugi dzien za 5 EUR śniadanie sam umie zrobic francuskie / bagietka dzem i sok pomarancziowy/ byłem koncem wrzesnia BYŁO SUPER byłem w ANTIBES GRASSE ST TROPEZ / kolej SNCF / a za rok jade na cały tydzien do NICEII i mam w d.....ie Reinbowy Itaki i reszte polecam
                            BYŁEM koncem wrzesnia
                            UWAGA LAZUROWE jest kierunkiem przed i po sezonie
                            W LIPCU I SIERPNIU JEST ZNAK
                            BIEDNYM WSTEP WZBRONIONY
                            pozdrawiam i zaczecam do wyjazdow na COTE DE AZURE

Komentarz

http://miejscaktrewartozobaczy.blogspot.com/ to warto zobaczyc...

Komentarz

Trwa
                              X