Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

witours - lazurowe wybrzeże

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

Gość odpowiedział
    Dziewczyno zapomnij o tym biurze, byłem z tym biurem jako ratownik, wstyd, żenada i tragedia zamiast kuchni. Nie myśl, że namioty które widziałaś na zdjęciach są takie istotnie. Syw, bród i ubóstwo. Oszczędności na jedzeniu do tego stopnia, że wszyscy chodzili głodni!

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    Hej

Ja tez wybieram się na ostatni turnus ten od 14 września jestem pozytywnie nastawiona i myśle ze jeden z moich poprzedników miał racje najważniejsi są ludzie Jeśli ktoś tez wybiera sie na ten turnus zapraszam na gg 1361195 :*

Zostaw komentarz:

• Ilonka111
    replied
    8870551 a ty jedziesz tez na ten turnus??

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    Podaj gg ilonka. ;p

Zostaw komentarz:

• Ilonka111
    replied
    ojj ale szkoda ze jedziesz na ostatni no wiem ze za 1150 to luksosow niie bedzieale chce miec warunki jak dla czlowieka, a nie psa:P Pzd :*

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    JA jade na ostatni turnus ^^ bede musiał spać na waszych obrzyganych łóżkach i wogole ;p

A tak serio, ksieżniczko nei psodziewaj sie niczego wielkiego po tej cenie. Ważne że masz dach nad glowa, kawalek koca do spania i jedzenie ;p reszta to ludzie

Zostaw komentarz:

Gość rozpoczął wątek witours - lazurowe wybrzeże

witours - lazurowe wybrzeże

Witam,wybieram sie 3 sierpnia na obóz młodzieżowy do Francji(Lazurowe Wybrzeże)z biurem Witours. Jednak jestem bardzo zaniepokojona,ponieważ na ani jednym forum nie znalazłam pozytywnych opinii na temat biura (nie wliczając opinii Bartka, który na kazdym forum pisze same superlatywy na temat Witours).czy ktos moze był juz na wczesniejszych turnusach z tego biura na lazurowym wybrzeżu?a moze jest ktos,kto jedzie na ten sam turnus co ja?Z gory dziekuje za wszelkie komentarze.licze na pomoc,pozdrawiam.
Trwa
X