Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Hotel w Paryzu

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Hotel w Paryzu

Polecam super hotel w samym centrum Paryza kolo Opery - Golden Tulip Opera De Noailles * * * * www.goldentulip.com

Witam, ile kosztuje doba w tym rewelacyjnym hotelu.A Moze ktos poleci mi wycieczke do Paryża.

Komentarz

Jeżeli nigdy jeszcze nie byłas w Paryżu to z czystym sumieniem mogę Ci polecić firmę Nysa Tour(mam nadzieję że jeszcze istnieją). Ja byłam z nimi kilka razy i finał jest taki że rozkochalli mnie w tym mieście. Musisz jednak liczyć się z tym że czas będzie wykorzystany do maximum, a nogi będą ci wchodzić... Ale warto. Na pewno dużo zaobaczysz.

Komentarz

> www.goldentulip.com

Komentarz

byłaś na zorganizowanej wycieczce ???

Komentarz

Pierwszy raz tak, a potem mykałam juz na własną reke. A co?

Komentarz

Jeżeli poszukujecie hotelu w Paryżu czy w jakimkolwiek innym mieście na świecie (ale tylko city-hotele) polecam Wam stronę: http://www.hrs.de/se/7000799?KDNR=7000799 Strona obsługiwana jest w 25 językach (również w j.polskim) i można rezerwować hotele bez płacenia za nie na necie (opłata w hotelu po przyjeździe). Jedynie musicie wpisywać nazwy miast w orginalnym brzmieniu lub w pisowni angielskiej. Bezpłatna anulacja (grzecznościowa) rezerwacji do 24 godzin przed przyjazdem. Warto wypróbować, bo i ceny są super (aktualizowane bez przerwy). Jeżeli coś nie będziecie wiedzieć - napiszcie maila - odpowiem.

Komentarz

strona z hotelami fantastyczna, Stary wielkie dzieki, spadłes mi chyba z nieba Pozdrawiam ao

Komentarz

Miło mi ! Jeżeli tylko możesz - poleć swoim znajomym. Ja podróżuję dużo służbowo po Europie i korzystam z tego systemu w każdym miejscu gdzie jestem - bez strachu, że przepłaciłem albo że ktoś wykorzysta moją kartę na necie (rezewacje są na zabezpieczonych połączeniach). Tak czy inaczej - korzystaj do woli z tego ! Pozdrawiam.

Komentarz

Trwa
                  X