Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

propozycje wakacji w paryzu

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• propozycje wakacji w paryzu

witam! widzac ze jest nie malo chetnych na wakacje w paryzu proponuje wam organizowany pobyt calkiem na luzie mieszkam w paryzu od 13 lat (obecnie jeszcze sie ucze takze nie jestem stara zrzedliwa pszewodniczkom): znam go na pamiec ; wiec proponuje wraz z moimi pszyjaciolmi byc waszymi pszewodnikami po tym raju, wy sami wybieracie wszystko, my oczywiscie moze wam w tym pomoc, i my jestesmy do waszej dyspozycji by was oprowadzac jezeli jestescie zainteresowani to odpiszcie nam , podajac takie informacje jak : ile osob , w jakim wieku na ile czasu w jekich cenach chcielibuscie sie zmiescic co by was najbardziej interesowalo: ze tylko i wylacznie zabytki czy takze paris by night , czy troche wszystkiego i innne wtedy my wam wyslemy nasza propozycje wraz z cenami a decyzja bedzie tylko do was nalezec! mijac nadzieje ze nabraliscie ochoty czekam na wasze listy

witam]

jestesmy tylko we dwoje.....
    interesuje nas wszystko ,co zwiazane z paryzem....szczerze mowiac najbardziej codzienne zycie...bo zabytki.....kilka na zywo...inne z literatury - znamy
    w miare mozliwosci najtaniej....aczkowleik bylibysmy strasznie zadowoleni,gdyby znalazla sie jakas praca dla nas.......na te 2 tygodnie....
    ja - 18
    moj chlopak -23lat
    najbardziej zalezy mi na podszkoleniu jezyka,gdyz planuje zdawac marture z dwoch jezykow,a francuski poki co slabiutko!
    czekam na odp
    pozdrawiam

Komentarz

słuchaj nas najbardziej intetresuje, wynajecie jakiegos nie drogiego mieszkanka pokoju na jakies 6 mioesiecy ,przyjezdzamy tam do pracy ale nie mozemy znaleczc zadnego mieszkanka,jesli bys nam mogła pomoc bylibysmy ci wdzieczni prosze o kontakt lara1977@poczta.onet.pl.jesli bys do mnie napisała wysle ci moj numer telefonu .i opowiem ci osobie jak bys chciała to ja moge zadzwonic do siebie

Komentarz

Sie ma!
        planuję wyprawę do Paryża z moją dziewczyną , w czerwcu na około 7 dni.
        Wiem tylko jedno na pewno że przylecimy do Paryża tanim przewożnikiem SKYEUROPE! Poszukuję zakwaterowania ( jakiś niezbyt drogi hotel) oraz osoby która pokazałaby nam piękne miejsca ( nie tylko zabytki- Paryż nocą to musi być extra)Proszę o odpowiedz! Z poważaniem Piotr Ulichnowski!

Komentarz

CZESC
          Wybieramy sie do paryza w 2 pary (25 lat)swoim samochodem.
          poszukujemy jakiegos w miare taniego noclegu(nie jestesmy zbyt wymagajacy)
          W paryzu chcemy zobaczyc wszystkiego po trochu.napisz jak bedziesz miala ochote,z góry dzieki

Rafal Wieczorek

Komentarz

Witam!

Moja przyjaciółka i ja (mamy po 23 lata) bardzo chciałybyśmy zwiedzić Paryż. Interesowałaby nas druga połowa sierpnia. Chciałybyśmy zwiedzić wszystko co się da - Parzyż by night, by day, by afternoon Mnie również ciągnie do Disneylandu . Byłybyśmy bardzo wdzięczne za pomoc i wszelakie informacje. Nie chciałybyśmy wydać za wiele pieniążków, ale wiemy, że troszkeczke będziemy musiały ze sobą zabrać. Chciałam Cię zapytać, czy naprawdę mogłabyś nam pomóc? Zarówno w znaleznieniu noclegu jak i pomocy w ogóle w poruszaniu się tam? Jak daleko znajduje się lotnisko od centrum Paryża? Czy jak zdecydowałybyśmy się na przylot samolotem, czym ewentualnie mogłybyśmy się dostać do Centrum? Jakie są koszta? Czy ceny noclegu w Paryżu a poza nim są znacznie wyższe? Jakie są przeciętne ceny? Jak myślisz, ile nas bedzie kosztował 5-cio dniowy pobyt? Eh,pytań mam mnóstwo. Może byłaby możliwość porozmawiania z Tobą poprzez gadu-gadu? Jeżeli tak, to proszę napisz do mnie na adres grazka20@go2.pl i powiedz, kiedy ewentualnie by Ci pasowało. Naprawdę nam na tym zależy, a świadomość, że miałybyśmy obok siebie kogoś kto zna język, jest napradę miła
            Dziękuję i... liczę na kontakt.
            Grażyna

Komentarz

witam
              planuje wyjazd do paryza w drugiej polowie sierpnia maksymalnie na 3-4 dni dla 3 osob w tym dziecko (10 lat ) interesuja mnie hotele w miare dogodnym miejscu pod wzgledem dojazdu do centrum oraz co mozzna zobaczyc przez te kilka dni.
              czyu jestes w stanie mi w tym pomoc.
              pozdrawiam
              beata

Komentarz

Beata zobacz ogloszenie PARYŻ NA WŁASNĄ REKE, na forum ogólnym Francja

Komentarz

Do dziewczyn z PAryża, jadę z mężem szukamy taniego hotelu. Możecie pomóc????

Komentarz

planuje sylwestra we 2 dwoje w paryzu wraz z narzeczona. Interesuja nas zabytki, disneyland i noc sylwestrowa na polach elizejskich. Przyjazd 30 grudnia - wyjazd 2 stycznia. Co i ja proponujesz i za ile. Pozdrawiam Rafal.

Komentarz

Przylatujemy z małzonką aby uczcic jej urodziny ,pobyt planujemy do
                      17.01.2005r.Hotel i transport z lotniska mamy juz oplacony. Mile
                      widziana byla by pomoc z pani strony a w szczegolnosci zorganizowanie
                      kolacji jak i krotkiego zwiedzania i pokazania nocnego zycia paryza
                      jest przecierz karnawal prosze o pilny
                      kontakt .

Komentarz

Właściwie to potrzebuję niewielkiej pomocy, wybieram sie do Paryża - na razie sama- miałam dotrzeć o 8 rano ale przełożyli mój lot i przylatuję dośc póżno ok 20 nie chciałabym sie szwendać po obcym miescie i szukac mojego hotelu, czy może poradziłabyś mi co zrobić ... myśle o taxi ale boje sie bo nie znam miasta ze zostane oszukana

pozdrawiam

Komentarz

CZesc, wybieramy sie do Paryza w czerwcu 2005 na pare dni..szukamy taniego noclegu dla 5 osob. Jesli mozesz nam pomoc prosze napisz na moj email.Netta

Komentarz

Trwa
                          X