Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

paryz???

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• monique
    replied
    Hello Taint Zgadzam sie z poprzednimi opiniami, park Asterixa jest pewnie ekstra, szkoda, ze tam nie bylam, za to eurodisneyland jest naprawde ok. Ale skoro Cie to nie interesuje to moze Wersal? Ale wersal jest pewnie w ofercie. Luwr pewnie tez jest, ale jak nie to tez jest do przezycia Jesli chodzi o kluby, to z pewnoscia znajdziesz cos dla siebie....w koncu to Paryz nie? Pozdrawiam

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    dzieki za rade... ale wlasnie disney nie za bardzo mnie interesuje... prosze o jakies inne koncepcje please!!!!

Zostaw komentarz:

• Miguelito
    replied
    Ja bym polecił Disneyworld albo park Asterixa. Bylem na weekendzie majowym z Tradią w Paryżu Disney to byl strzal w 10! cala grupa byla ubawiona maksymalnie! jeśli nie masz tego w ofercie - gorąco polecam! Ponoć dochodzi tam jakaś kolejka typu metro z Paryża, ale to jest do sprawdzenia na miejscu. Pozdrawiam

Zostaw komentarz:

Gość rozpoczął wątek paryz???

paryz???

Witam wybieram sie z triady do paryza od 29.07-03.08 2004r. w programie jest jeden dzien wolny mam pytanie co moge wtedy zwiedzic co polecacie - poza standardami biur... czy warto skoczyc wieczorkiem do jakiegos klubu?? jesli tak to jaki polecacie?? dziekuje z gory za odp.
Trwa
X