Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

pytanko o odprawę

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• pytanko o odprawę

witam czy wybierajac sie samolotem do paryza konieczne jest posiadanie paszportu (po wejsciu do unii) czy na stary dowod nie bedzie problemow z przekroczeniem granicy w Polsce oraz we Francji ? czekam na odpowiedz Pozdrawiam

Ja bym nie ryzykował bez paszportu.

Komentarz

Ja w czerwcu leciałem służbowo do Hiszpanii. Nie było problemów z przekraczaniem granicy na dowód (co prawda mam już nowy). Paszport też miałem ze sobą na wszelki wypadek, ale wszelkiego wypadku nie było...

Komentarz

chyba najlepiej jesli dowod to nowy a i paszport nie zaszkodzi, wiesz roznie bywa ze straza graniczna ( chociaz osobiscie moge stwierdzic ,ze sa ok, bo moja druga polowka pracuje w strazy granicznej )

Komentarz

changer napisał(a):

> witam czy wybierajac sie samolotem do paryza
          > konieczne jest posiadanie paszportu (po wejsciu do unii)
          >
          > czy na stary dowod nie bedzie problemow z przekroczeniem
          > granicy w Polsce oraz we Francji ?

W czerwcu ubiegłego roku byłem w Paryżu (samolotem) i bez żadnego kłopotu wystarczył mi dowód osobisty wydany w 1985 roku.

Komentarz

Ja w zeszlym roku bylam w Amsterdamie - mialam szesc godzin czekania na polaczenie. Postanowilismy do miasta. W tym czasie cala grupa dziciakow przyleciala z Dublina i akurat my w tej samej kolejce. Kazdy bachor mial paszport w reku. Uwazam ze lepiej miec paszport zawsze, chocby tylko po to aby usprawnic odprawe.

Komentarz

W grudniu bylam w Lizbonie. Kobieta z naszego autokaru nie zostala wypuszczona z Polski na stary dowód.

Komentarz

Trwa
              X