Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Eurodisneyland

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Eurodisneyland

Czy ktoś może mi udzielić informacji , jak najlepiej dojechać do Eurodisneylandu pod Paryżem , z 5-letnim dzieckiem , oraz Parku Asterixa i Aquaboulvard.Ile czasu trzeba zarezerwować aby wszystko dokładnie zobaczyć , gdzie mieszkać , lepiej prywatnie czy wyjazd zorganizowany - jeśli tak z jakim biurem ? Gdzie nocować , żeby było w miarę tanio ? Pozdrawiam i czekam na informację .Jacek

dolaczam sie do prosby, mam od nich "sucho" oferte a chcialbym poznac opinie tych co byli, na ile minimum warto tam jechac i wszelkie dodatk. wiadomosci beda cenne ! Pozdrawiam Pet

Komentarz

Jeśli można też dołączam się do prośby , tyle tylko że interesuje mnie hotel 2 + 2 za rozsadną cenę Pozdrawiam Wojtek

Komentarz

Właśnie lecimy w lutym na 4 dni do Paryża ,2osoby dorosłe + dziecko 10 l.Koszt 900zł przelot tanie linie (rezerwacja grudzień) 168Euro hotel 2* ze śniadaniem i prywatną łazienką . I wydaje mi się że to jest niezła opcja .Za tą cenę trudno było mi znależć imprezę wyjazdową ,autonarem .Więc warto szukać. Służę pomocą i szczegółami darreks25@interia.pl

Komentarz

to zalezy czym jedziesz, jesli wlasnym samochodem, to autostrada A4Metz-Nancy, zjazd nr14, a pociagiem Marne-la-Vallče, ja bylam w disneylandzie 2 dni z noclegiem w hotelu Santa fe w poblizu parku, bylo milusio, troche duzo ludzi, wszedzie trzeba dluuuugo czekac, chociaz na kazda atrakcje mozna sobie raz zarezerwowac wejscie na okreslona godzine, sa rozne pokazy, przedstawienia, wystepy warte zobaczenia, nawet 3 dni nie jest za duzo, takie jest moje zdanie i mojego 6-scio latka;-) pozdrawiam i zycze milej zabawy

Komentarz

disneyland otwieraja jakos wiosna, cos kolo kwietnia

Komentarz

W lipcu tamtego roku byłam w Disneylandzie. Super. Bawiłam sie lepiej niz moje dzieci. Na każdy z parków musisz poświęcic napewno cały dzień. My bylismy w tym pierwszym od 10 - do 23:30 i to za mało! Nie ze wszystkiego skorzystalismy. Na koniec wspaniała parada. Ja bym polecała noclegi w Formula1. Tanie i mysle ze całkiem niezłe. Za pokój 3 osobowy zapłaciłam 40! . Najwiecej informacji przed wyjazdem znalazłam w necie. Byłam w Paryżu przy okazji pobytu na Lazurowym. Super. Polecam

Komentarz

poszukuję większej ilości porad / info n/t wypadu nad Lazurowe i do Paryża z Eurodisney - czy mogę prosić o kontakt bezpośredni (e-mail) od osoby, która może mi w tym pomóc, pls???

Komentarz

Ja już wyjazd dla rodziny zarezerwowałem , w Necermanie , z własnym dojazdem .
                  Rodzina 2+2 zakwaterowanie w jednym z hoteli Eurodisneylendu ( 4 noclegi , przez 5 dni nie limitowane wejścia do parku , śniadania , basen kryty i odkryty , w pełni wyposażona kuchnia ( mikrofala , lodówka , kuchenka elektr. , naczynia , garnki ) to wszysko za 710 euro , biorąc pod uwagę cenniki samych wejść do parku , mnie oferta wydaje się dobra .
                  Pozdrawiam Wojtek

Komentarz

Do Disneylandu spokojnie mozna dojechac RER'em....do Asterixa szczerze mowiac nie wiem bo zawsze bylam tam samochodem. W Disneylandzie trzeba na dokladne obejrzenie dwoch parkow Disneylandu i disney studio minimum dwa dni. Asterix - jeden dzien i warto sie tam wybrac gdy jest cieplo bo jest duzo atrakcji wodnych. Jezeli chodzi o Aquaboulevard to uwazam ze za taka cene wizyta na basenie w stylu tropicana ze zjezdzalniami jest zbyt droga i odradzam. Lepiej juz wybrac sie z dzieciakiem do Val D'Europe (kolo Disneylandu) gdzie jest oceanarium i mozna w fajnej scenerii zobaczyc rozne rybki. Dla moich maluchow i nie tylko bylo to fajne przezycie. Co do noclegu to rzeczywiscie Formula jeden jest chyba najtanszym rozwiazaniem i najbardziej komfortowym za ta cene (ok.40 euro za nocleg dla trzech osob).
                    Pozdrawiam

Komentarz

Cześć, bardzo Cie proszę czy możesz mi podać w jaki sposób mozna zarezerwować nocleg w Formuła1. Chce jechać z dzieckiem w lipcu i sama nie wiem czy na własną rękę czy przez biuro turystyczne. Może znasz pewne biura turystyczne gdzie można wykupić pewną wycieczkę. Pozdrawiam.

Komentarz

Panie Wojtku proszę o podanie kontaktu do Pana .
                        Interesuje mnie również wyjazd do Paryża .
                        A widze że jest Pan dokładnie zorientowany.
                        Pozdrawiam
                        Eden

Komentarz

Prosze podac E MAIL
                          Pozdrawiam Wojtek

Komentarz

Przepraszam za brak polskich liter , ale przy poprzednim poście klawiatura zwariowała , ale reset i po problemie.

Jeszcze raz pozdrawiam pozdrawiam Wojtek.

P.S. wracamy 30. 05. , po tym terminie , będę wiedział więcej

Komentarz

czesc mam pytanie do wszystkich którzy korzystali z noclegów w Formile 1 . Co to za hotel i jak sie z nim skontaktowac czy ktoś zna adres badz numer telefonu.Czy mozna porozumiewac sie w jezyku polskim.Czekam.Pilne.

Komentarz

Trwa
                              X