Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Tanie hotele w Paryżu.

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Tanie hotele w Paryżu.

Witam wszystkich.Wybieram się do Paryża na tydzień w 2 lub 3 osoby i chciałbym się dowiedzieć,czy znacie jakieś tanie i dobre polecenia hotele w tym pieknym mieście?Interesuje mnie pokój dla 2 lub 3 osób..Aha!I którymi liniami polecacie lecieć ( tanie linie nie wchodzą w grę,bo za późno na zakup naprawdę taniego biletu u nich ). Proszę o odpowiedzi i pozdrawiam!!!

Czy mogą być schroniska młodzieżowe? Jeśli tak, to podam adresy. Na ogół w tych schroniskach nocuje się w pokojach wieloosobowych, ale niektóre schroniska dysponują również pokojami 1-3 osobowymi. W większości można korzystać z indywidualnych kuchenek, jadalni. Niektóre mają kategorie. Jest tylko jeden mankament - w sezonie można w schronisku przebywać maksymalnie 3 doby. Jeśli uraziłam, to przepraszam, ale dla mnie każdy tani hotel w Paryżu jest zbyt drogi.

Komentarz

Koleżanka polecała mi hotel des Academies, tel +33 (o)1 43 26 66 44, fax,+33 9o) 1 43 26 03 72, double 56-68 euro ze śniadaniem kontynetalnym, albo La Maison des clubs UNESCO, tel +33 (o) 1 43 36 00 63, email: club.unesco.paris@wanadoo.fr, double 46 ero ze śniadaniem. Ale, jesli chcesz naprawdę coś taniego, to tylko hostel.

Komentarz

Jak chcesz tanie yo tylko Formula 1. Jest ich kilkanaście w Paryżu iokolicach.Ceny od 20E za 3 osoby!!! Spokojnie sie zmieści 4.Rezerwacja przez internet

Komentarz

www.etaphotel.com wpisz miejscowosc : Argenteuil, ja spalam w tym hotelu : 148 route de Pontoise, 95100 Argenteuil, tel.+33892680926, fax : +33134108742, cena : za pok.1os. 38 eur, za kazda nastepna osobe w pokoju + 5 eur (pokoj de facto jest dla 3 osob, lozko dwuosobowe z nadstawka : http://www.etaphotel.com/etaphotel/fichehotel/gb/etp/5034/fiche_hotel.shtml

Komentarz

:-) [%sig%]

Komentarz

> zmieści 4.Rezerwacja przez internet

Komentarz

Trwa
              X