Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Paryż z B.P. Lekier

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Paryż z B.P. Lekier

Czy był ktoś na wycieczce w Paryżu z B.P. Lekier z Warszawy. W sierpniu wybieram sie na 8 dni. Moze mi ktos powie czego mozna sie spodziewać??? :-)

Bylam z lekierem w paryzu ale dośc dawno. Z tego jednak co wiem to jedno z lepszych bp oferujących paryż. My bylysmy b. zadowolone

Komentarz

Kurcze, że też wcześniej o tym nie powiedziałaś. Ja niestety już wykupiłem Paryż w Triadzie (również w sierpniu).

Komentarz

Bylam w zeszlym roku jestem zadowolona ale przygotuj sie na duzo chodzeniabyl tylko 1 mankament ale......oki przezyc to mozna. Uwazam ze warto bo ja bylam zadowolona przewodniczka bardzo duzo opowiada co jest dobre, nie wiem jak sie nazywala ale niska i okragla pani i szybko chodzi. Jezeli chodzi o sklepy w samym Paryzu to zycze powodzenia w szukaniu bo nie ma tak jak u nas na kazdym kroku . Milego pobytu)))

Komentarz

My również z żoną byliśmy z Lekierem w Paryżu. Wycieczka wspaniała. Ale to prawda, że nogi to wchodziły tam gdzie słońce nie zagląda. Bardzo napięty plan i dużo, dużo chodzenia. Proponuję trening przed wyjazdem. Pozdrawiamy wszystkich i naszego przewodnika z Lekiera.

Komentarz

Mam ogromną prośbę. Czy mógłbyś nieco dokładniej opisać jak to wszystko wyglądało? Ja jadę już w ten czwartek i jestem ciekaw jak to wszystko wygląda na miejscu, (organizacja, hotele, zwiedzanie itd.). Jeśli nie sprawi Ci to kłopotu, to napisz co nie co.

Komentarz

Byłam z Lekierem w Paryżu dość dawno bo 3 lata temu ale wycieczkę wspominam bardzo miło. Organizacja bardzo dobra, przewodniczka z ogromną wiedzą na temat miejsc które zwiedzaliśmy. Hotele na trasie objazdu standartowe nie należy liczyć na luksusy ale w tego typu wyjazdach nie o to chodzi. Program bardzo napięty i trzeba troszkę pochodzić pieszo. Podsumowując polecam to biuro.

Komentarz

~Dociekliwy napisał(a):

> Czy był ktoś na wycieczce w Paryżu z B.P. Lekier z Warszawy. W
                > sierpniu wybieram sie na 8 dni. Moze mi ktos powie czego mozna
                > sie spodziewać??? :-)

Byłam z biurem podrozy Lekier 3 lata temu.Wycieczka organizacyjnie była bardzo dobrze przygotowana/oprocz 4 dni w Paryżu byliśmy 1 dzień w Amsterdamie,oraz w Disneylandzie/Mieszkalismy w hotelu na przedmiesciach Paryża,do centrum dojezdzaslismy metrem,do ktorego szlo sie 20 minut/Czasu wolnego praktycznie nie mielismy,dopiero okolo 21.00/metro kursuje do 00.30/.Cały czas zwiedzalismy,tak więc wracalismy do hotelu zmeczeni.Program wycieczki był bardzo napiety,jedynie np po zwiedzeniu danego obiektu mielismy 30 minut wolnego.Ale Paryz jest cuuuuudowny!!!!

Komentarz

Nie mam pojecia jaka organizacje ma triada ale wiem ze lekier specjalizuje sie w samej francji wyjazdy ma tylko w tamta strone i sa dopracowane bardzo dobrze . Bylam z nimi w zeszlym roku i milusko wspominam bylo warto. Samemu ciezko by bylo zwiedzac bo mozna sie pogubic a Paryz nie jest maly . Zycze milych wakacji i zwiedzania. Pozdrawiam )))

Komentarz

kiedy wracasz? - też jadę z Triadą ale we wrześniu - miło bedzie przeczytać twoją opinię

Komentarz

Byłam na wyciece z lekierem na Sylestra 2006. Wycieczka zorganizowana super. Czasu wolnego było sporo. Nie zwiedzaliśmy mtrem, wszędzie podwoził nas autokar. Tylko ludzie nie dajcie naciągnąć się na kupno win podczas degustacji win i serów. Ceną sa mocno naciągnięte. Np degustowane wino Gallilac sprzedawali po 8 Euro a wsklepie mozna byłko kupic to samo za 4 Euro.
                      Nie bierzcie też hoteli w centrum, gdyż sa w gorszym standardzie niż na przedmieściach. Ja spałam w hotelu Median 3 - stars, a ci co w centrum t o Ajiel - dużo gorszym.

Komentarz

4 dni temu wróciłam z paryża, byłam na wycieczce z lekiera. wycieczka zarąbista, paryż cudowny, jedyny mankament to ceny, jest bardzo drogo oczywiście jak na nasze polskie realia (bardzo drogie napoje woda mineralna 0,5 l. - 2 euro). jesteśmy z mężem ogólnie zadowoleni, hotel na przedmieściach paryża (ok. 30 km) przyzwoity choć bez klimy, a trafiliśmy akurat na te największe upały i bez lodówki, przewodniczka ok choć pod koniec imprezy trochę nas "olała" brzydko mówiąc, jeśli jednak chodzi o wiadomości to pełen profesjonalizm. chodzenia było sporo, ale do wytrzymania bo do naszej dyspozycji był autokar. jedyne z czego jesteśmy niezadowoleni to autokar,miał spokojnie ze 20 lat i nie wiemy do końca czy był niesprawny czy po prostu klima nie wytrzymała takich upałów i w drodze powrotnej padła zupełnie, a przejechać 26 godzin bez klimatyzacji, no co będę mówić!!!! jedno jest pewne i teraz już wiem że należy bardzo dokładnie interesować się czym się w tak daleką podróż wybiera, bo droga daleka.

Komentarz

Ja też byłam z tym biurem na wycieczce w Paryżu, co do planu wycieczki i organizacji nie mam zastrzeżeń, ale autokar miał zepsutą klimatyzacje i na nasze prośby o zmianę autokaru nic nie robiono w powrotnej drodze moja 9-cio letnia córka traciła przytomność na przemian z wymiotami, bo w środku było 37 stopni, do tego autokar zepsuł sie przed Częstochowa i z Paryża do Krakowa jechałam 30h.
                          Kiedy udało mi sie dodzwonić do pani pilotki, ( która tuż za granica przesiadła sie do klimatyzowanego autokaru jadącego do Warszawy) usłyszałam ze mam radzić sobie sama, bo ubezpieczenie wycieczkowe obejmowało do momętu przekroczenia granicy.
                          Wycieczka i Paryż piękne, ale autokar, jakim przyszło nam jechać koszmarny a w prospekcie maja takie piękne autokary.

Komentarz

Trwa
                          X