Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Gdzie i jak sie oświadczyć dziewczynie w Paryżu?

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Gdzie i jak sie oświadczyć dziewczynie w Paryżu?

jw. Prosze o jakieś propozycje bo jestem w kropce. Zdecydowałem się na Paryż ale nie wiem co dalej.

Witaj!
    Ja też właśnie mam taki sam problem. A właściwie nie do końca, bo miejscem na pewno ma być wieża Eiffla, ale nie wiem jak to zrobić. Może Ty mi coś doradzisz? Ja jadę już w czwartek, a Ty?

Komentarz

w Paryzu w 2000 roku na wiezy Eiffla byly zamontowane stroboskopy- o pelnej godznie 21,22,23,24 itd migotaly one przez 10 minut- wyszlismy do parku obok wiezy- widok niesamowity- to byloby romantyczne miejsce na oswiadczyny......... mmmm- szkoda ze wtedy mialam tylko 17 lat i brak osoby majacej takie zamiary wobec mnie

Komentarz

Jak to jest z tą wieżą, czynna jest 24 godziny na dobę? Bo tak sobie myślę, że wieczorem będzie romantyczniej, ale problem w tym, że jadę na wycieczkę zorganizowaną, zatem na wieży będę pewnie w ciągu dnia. I jak tam dojechać? Pewnie będę w jakimś hotelu na obrzeżach miasta.

Komentarz

Co do migajacej wiezy to jest tak do dzis i to jest super miejsce na oswiadczyny . Powodzenia))

Komentarz

odradzam wieżę. Aby się dostać na górę czeka się najpierw w kolejce ok. 30 minut, potem ok. godziny albo i dłużej aby dostać się windą na drugie piętro( w potwornym tłumie), a na samej górze( drugie piętro) jest pełno ludzi. na zjazd na dół też się czeka. Więc ogólnie tłum ludzi i stanie przez około 2 godziny w kolejce

Komentarz

jesteś żenującym szpanerem efekciarzem

[%sig%]

Komentarz

Ja to bym chciała, żeby ktoś mi się oświadczył w Parc des Buttes Chaumont. Jest w XIX dzielnicy, można dojechać metrem do stacji Botzaris albo Buttes Chaumont. Byłam tam 10 lat temu, ale na pewno nadal jest piękny i romantyczny.
                Sam zobacz:

http://www.aviewoncities.com/paris/parcbutteschaumont.htm
                http://www.atkielski.com/inlink.php?/PhotoGallery/Paris/General/ButtesChaumontSmall.html
                http://www.phan-ngoc.com/fred/paris/html/chaumont.html

Komentarz

a może tak po prostu wieczorową porą w jakimś uroczym miejscu nad Sekwaną, gdzie artyści malarze sprzedają obrazy, albo na wieczornej wycieczce (może przy świecach-ale będzie drożej) statkiem po Sekwanie....to tylko propozycja.

Komentarz

jestes popierdolona najlepiej w łużku angolasa jak ona zrobi mi loda to się jej oswiadcze a potem ją zerzne ze trzy razy powodzenia papapapapapapapapa~Bozena napisał(a):

Komentarz

najlepiej w czsie uprawiania ***u z nia

Komentarz

polecam Łuk Triumfalny.robi o wiele większe wrażenie niż Wieża, nie wspominając już o widokach na Pola Elizejskie. super (ale koniecznie w nocy!!!) podczas ****u to można nawet w Polsce zresztą to już chyba dość mało oryginalne

Komentarz

a ja Ci polecam Pont des Artes o zachodzie slonca po slonecznym dniu. Jest przepieknie i niesamowicie romantycznie. Dla informacjii: ten most znajduje sie obok Luwru powodzenia!

Komentarz

Troche to takie komercyjne, oklepane ... taki paryż ... ale to już Twój wybór pozdrawiam i życzę szczęścia

Komentarz

Eva,

Ten parc wyglada na bajkowy wiec spiesze Cie powiadomic ze mam zamiar skorwystac z Twego wyboru miejsca na zareczyny. Dam znac w poniedzialek, jak poszlo...

Zycz mi powodzenia,

pozdro

Kris

Komentarz

Trwa
                              X