Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

No i Paryż już mam za sobą... ;)

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• No i Paryż już mam za sobą... ;)

Tyle przygotowań, a tu już po wycieczce. Ehhh... Szkoda, że tak krótko. Ale za to Paryż znam już chyba jak własną kieszeń... Jeśli ktoś się tam niebawem wybiera i ma pytania odnośnie cen, zwiedzanych obiektów itp., to służę pomocą. Pozdrawiam.

Witaj, witaj! Nie wybieram się wprawdzie, ale opowiadaj. Wszystko!!!!!

Komentarz

Witaj w domu i na forum Zanim zasypią ciebie gradem pytań podziel się proszę swoimi wrażeniami. No i jak podobało ci sie paryskie metro? Prawda, że nie taki diabeł straszny?;-)

Komentarz

Witam serdecznie! Ogólnie Paryż jest cudowny! Chyba chciałbym tam zamieszkać (o czym wiedziałem od zawsze...). A odnośnie wycieczki, to wszystko było na prawdę na 5+ (oczywiście wszystko super dzięki przewodnikowi, p. Romkowi Ż - na prawdę super gość). Może i Triada nie jest super biurem, ale na objazdówkach sprawdza się wyśmienicie (tzn. na tej objazdówce, bo na innej z tego biura nie byłem, ale chyba zamierzam...). Wszystko było jak należy, a nawet dużo lepiej niż się spodziewałem. A wracając do Paryża, co tu dużo mówić... Na prawdę cudowne miasto. Tyle zabytków, te wszystkie uliczki, cała ta atmosfera, coś wspaniałego. W ciągu tych kilku dni zobaczyłem tyle wspaniałych miejsc, że trudno byłoby je tu wszystkie wymienić. Niestety zabrakło tylko Per La Chaise, gdyż nie starczyło już na to czasu. Szkoda, ale może następnym razem. P.S. Na koniec pochwalę się jeszcze, że na wieży Eiffla oświadczyłem się dziewczynie...

Komentarz

Moje gratulacje - bo sądząc po uśmieszku na końcu wszystko poszło zgodnie z planem;-)) No i oczywiście wszystkiego dobrego!!

Komentarz

Ogromnie cieszę się, że jesteś zadowolony. No i te zaręczyny... Z przyjemnością pośledzę Twój wątek, by powspominać dawne czasy. Och, jaka jestem szczęśliwa, gdy szczęśliwi są inni ludzie. Pozdrawiam.

Komentarz

A następnego dnia po oświadczynach, żeby trochę ochłonąć, cały dzień w Euro Disneylandzie.

Komentarz

No to pewnie obydwoje ochłonęliście..... A w głowie to pewnie do dziś troszkę szumi .... a świat wciąż jeszcze wiruje przed oczami ..... i dobrze, tak trzymać ;-)

Komentarz

A co do metra, to całkiem fajne. Nie miałem okazji sam nim jeździć, ale zważając na to, jak sam przewodnik się pomylił i pojechaliśmy nie tym pociągiem co potrzeba, to nie wiem czy bym sobie sam z tym poradził...

Komentarz

niemożliwe... zgubienie sie w pryskim metrze jest zwyczajnie niemożliwe
                    a przewodnik musiał być w tym momencie bardzo roztargniony
                    ty zapewne bardziej byś sie skupił, wiec problemu z pewnoscią by nie było
                    ja w ciebie wierzę i już!! :-)

Komentarz

Dla mnie triada w objazdach jest numero uno i sam nie wiem czemu ludzie sie czepiają,bo ja nigdy z żoną sie nie zawiodłem .Chyba piszą ci którzy nie byli

Komentarz

Nie mam pojęcia kto to pisze, ale dla mnie ta wycieczka była na prawdę na 5+, więc ogólnie z biura jestem również zadowolony. Może i jest trochę prawdy w tym, co piszą inni, jeśli chodzi o wczasy. Ale z drugiej strony jakie biuro nie ma wpadek? Chyba takiego nie ma. Natomiast jeśli chodzi o wycieczki objazdowe (bynajmniej Paryż 6 dni), to Triada jest ok. A biorąc pod uwagę jeszcze cenę, to już nie ma sobie równych. Kolejnym celem chyba będzie Rzym...

Komentarz

Pere Lachaise

Komentarz

the crow napisał(a):

> Witam serdecznie!
                            > Ogólnie Paryż jest cudowny! Chyba chciałbym tam zamieszkać (o
                            > czym wiedziałem od zawsze...). A odnośnie wycieczki, to
                            > wszystko było na prawdę na 5+ (oczywiście wszystko super dzięki
                            > przewodnikowi, p. Romkowi Ż - na prawdę super gość). Może i
                            > Triada nie jest super biurem, ale na objazdówkach sprawdza się
                            > wyśmienicie (tzn. na tej objazdówce, bo na innej z tego biura
                            > nie byłem, ale chyba zamierzam...). Wszystko było jak należy, a
                            > nawet dużo lepiej niż się spodziewałem. A wracając do Paryża,
                            > co tu dużo mówić... Na prawdę cudowne miasto. Tyle zabytków, te
                            > wszystkie uliczki, cała ta atmosfera, coś wspaniałego. W ciągu
                            > tych kilku dni zobaczyłem tyle wspaniałych miejsc, że trudno
                            > byłoby je tu wszystkie wymienić. Niestety zabrakło tylko Per La
                            > Chaise, gdyż nie starczyło już na to czasu. Szkoda, ale może
                            > następnym razem.
                            > P.S. Na koniec pochwalę się jeszcze, że na wieży Eiffla
                            > oświadczyłem się dziewczynie...

To gratuluję!!!!.

Komentarz

the crow napisał(a):

> A następnego dnia po oświadczynach, żeby trochę ochłonąć, cały
                              > dzień w Euro Disneylandzie.

A jakie wrazenia po kolejce Indiana Jones i Rakiecie???

Komentarz

Trwa
                              X