Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Paris Paris!

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Paris Paris!

Witam, Mam do zaoferowania urokliwy weekend w Paryżu (4dni), zakwaterowanie w hotelu, przelot samolotem z Warszawskiego Okęcia, z przewodnikiem. W programie m.in. zwiedzanie Paryża i Wersalu. Oferta dla dwóch osób. Cena (od osoby): 1200 (bez wyżywienia) 1350 (pełne wyżywienia) Daje to ogłoszenia, bo niestety jestem zmuszony zrezygnować z wyjazdu, a może ktoś chętny (dwie chętne osoby), będa miały akurat ochotę wybornie spędzić tegoroczną majówkę Wyjazd organizowany przez biuro podróży Triada z Lublina, gorąco was zachęcam! Więcej informacji pod nr. tel: 081 534 95 03 lub 081 534 95 04.

właśnie wróciłam z Paryża z Itaką -bardzo fajna sprawa ,mogę poopowiadać ...

Komentarz

bajer- byłaś z itaki na weckendowej wycieczce Paris Paris? ja wykupiłam tę wycieczkę na poczatek lipca, napisz jak możesz więcej- jak dokładnie wyglądało zwiedzanie, w jak duzej grupie zwiedzaliscie, ile dodatkowo pieniędzy musieliscie wydac??

Komentarz

wycieczka bardzo fajna ,dwadzieścia parę osób, codzienne zwiedzanie od rana do wieczora -poruszaliśmy się wszędzie metrem .Polecam gorąco dobre obuwie ja wybrałam się w kozaczkach na obcasach i leczę do dziś odciskiale to wyłącznie z własnej głupoty! Tempo dość duże ,bo i jest co oglądać ,ale spokojnie i starsi nadążali za naszą panią Anią /pozdrawiam przewodniczkę serdecznie!/,ale jak narobiłam sobie bałaganu na nogach to już pod koniec dnia myślałam o powrocie do hotelu ,mój mąż z dzieciakami byli bardzo zadowoleni Polecam wieczór w Czerwonym Młynie -/ok.100euro za osobę w tym pół butelki oryginalnego szampana / ,byliśmy także na wieczorku francuskim w restauracyjce /śpiew , dwóch grajków muzykantów ,dobre jedzonko np.ślimaki i wino białe i czerwone bez ograniczeń .Ta przyjemność dodatkowo chyba 45eurasów za osobę Czas wolny w trakcie dnia wycieczki był ustalany na bieżąco.Wrażenia bardzo pozytywne ,polecam gorąco

Komentarz

Trwa
        X