Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Paryż kwiecień 2006

Przerwany
X
 
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

 • Avatar gościa
  Gość odpowiedział
  My skorzystaliśmy ze strony http://room-in-paris.com/mapsearchrefine.php?language=1&id_poi_entry=30099

  Zostaw komentarz:


 • Avatar gościa
  Gość odpowiedział
  hotel rezerwował kolega i ustaliliśmy limit na 50 euro za pokój. ponieważ często zatrzymywał się w tym hotelu postanowiliśmy i my. w sumie nie bardzo chciało się nam, ale też nie mieliśmy czasu poszukać czegoś tańszego.

  Zostaw komentarz:


 • Avatar gościa
  Gość odpowiedział
  My mieszkaliśmy w hotelu obok placu Republic i za pokój 2-osobowy z łazienką płaciliśmy 34 euro. Hotel mały, kameralny, po remoncie, w super miejscu, 100 m od stacji metra. Hotele Formuła i Etap są położone bardziej na uboczu.

  Zostaw komentarz:


 • Avatar gościa
  Gość rozpoczął wątek Paryż kwiecień 2006

  Paryż kwiecień 2006

  Właśnie wróciłam z Paryża. O to kilka informacji: bilet lotniczy wykupiłam już w grudniuw WizzAir za 213,00 zł w obie strony. Z lotniska Parus-Beauvias jeżdzi autobus obsługujący konkretny lot za 13 Euro w jedną stronę. Dojeżdza do Porte Maillot. Stąd również kursują autobusy na lotnisko (trzeba być 3 godziny przed odlotem, każdy autobus dowozi za 13 euro na lotnisko). Noclegi wykupiliśmy w hotelu Etap La Chapell blisko stacji metra (5 minut spacerkiem). Cena noclegu w pokoju 2 osobowym ze śniadaniem 51 euro za pokój. Pokoje są czyste, skromne, z prysznicem i toaletą, tv. Ponieważ nastawiliśmy się na zwiedzanie wykupiliśmy bilet Paris-Visite koszt 26 euro, ale można jeżdzić metrem dowoli oraz autobusami. Do biletu załączają mapkę metra, która napewno wam się przyda bo w przeciwieństwie do nas mają 12 linii metra. Wyżywienie: śniadanie w hotelu było typowe czyli bagietka, dżemy, herbata, kawa, czekolada, sok. My dodatkowo zaopatrzylismy się w Polsce w wędliny i serki. Obiady jadaliśmy w restauracjach na mieście. Zamawailiśmy tak zawany Formuła menu. W zależności od restauracji koszt 15-19 euro. W skład takiego menu (choć nie wszędzie) to sałatka, drugie danie, deser i coś do picia. Do wyboru były trzy dania z każdej pozycji. Zakupy: ceny jak w Polsce w takich sklepach jak Zara, Promod itp. Perfumy również. Zwiedzanie: wysiadając na stacji Pigalle warto oczywiście zobaczyć Moulin-Rouge oraz przejść się do Sacre Coeur gdzie wieczorem roztacza się przepiękny widok na Paryż. Dzielnica Montmart z wąskimi uliczkami i uroczymi kafejkami - tam musicie być. Notre Dame wstęp darmowy, Luwr wstęp około 9 euro, Eiffela 8 euro pieszo na 2 piętro i winda. My byliśmy tam około 20 kiedy było jeszcze jasno, ale jak już byliśmy na samej górze zrobiło się ciemno i widok z góry był wprost cudowny. Ciżko mi nawet przytoczyć nazwy miesc w którym byliśmy bo mieliśmy na to nie całe 4 dni, i to tak za mało. Całkowity koszt nie wliczając biletu lotniczego to 400 euro (nocleg, wyżywienie, wejśc
Trwa
X