Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

PARYŻ I ZAMKI NAD LOARĄ

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• mariuszko
    replied
    zamki faktycznie robia wrazenie, jak dla mnie wspaniale wspomnienia

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    Byłam na tej wycieczce, tylko że zamiast zamków wybraliśmy disneyland, a jechaliśmy autokarem z Orbisu. Ogólnie bylismy bardzo zadowoleni, podobno zamki są piękne, choć aż tak wielkiego szału nie robią ;P pozdrawiam

Zostaw komentarz:

• the crow
    replied
    No to z niecierpliwością czekamy na fotki Bardzo jestem ciekaw tych zamków.

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    Największe wrażenie to wielkość , rozmach prawdziwej metropolii, aleje, place. Ponadto Wersal - prawdziwy królewski pałac. Z zamków nad Loarą przypadł mi do gustu Montresor, chociaż każdy z 5-ciu oglądanych był ciekawy i każdy inny. Zdjęcia trochę później, mam ich ponad 1300.

Zostaw komentarz:

• the crow
    replied
    I jak Ci się podobał Paryż? Co najbardziej Cię urzekło?
    Może jakieś fotki dla zilustrowania tego co opowiadasz...

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    Wróciłam z Paryża z firmą Sigma.( Wycieczka samolotem 6- dniowa) . Polecam. Program bardzo bogaty, dokładnie zrealizowany. Świetny , dobrze zorganizowany , kulturalny, młody pilot pan Darek. Hotel wygodny , na obrzeżach Paryża, kolacje blisko Łuku Triumfalnego. Autokar punktualny ( świetni 2- kierowcy znający dobrze Paryż) . Szczególnie polecam osobom , które nigdy nie były w Paryżu i które chcą dużo zobaczyć w dość krótkim czasie i nie znają francuskiego . Dzięki autokarowi jest to możliwe. Pogoda dopisała , dzięki opiece pilota każdy z nas czuł się bezpiecznie. Bardzo udana wycieczka. Pozdrawiam.

Zostaw komentarz:

• the crow
    replied
    Mam nadzieję, że po powrocie opiszecie swój wyjazd. Będę czekał.
    Pozdrawiam

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    Wybieram się samolotem 27.maja z firmą Sigma travel . Kto się również wybiera w tym terminie?
    Czekam na inne opinie. B.

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    Wybieram sie na ta wycieczkę 26 kwietnia właśnie z Itaką. Jak wrócę zdam relację

Zostaw komentarz:

• malinka_55
    rozpoczął wątek PARYŻ I ZAMKI NAD LOARĄ

PARYŻ I ZAMKI NAD LOARĄ

Witajcie! W drugiej polowie sierpnia mam zamiar wybrac sie z itaka na ta wlasnie wycieczke. czy ktos ma juz ja za soba? a moze ktos planuje tez jechac? czekam na opinie doswiadczonych podroznikow pozdrawiam
Trwa
X