Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Wlasnie wrocilem z Paryza..

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

Dzieki dzieki za porady. Bylem 3 razy w Paryzu i w Disneylandzie, ale to bylo dawno temu (pod koniec lat 90 i ostatni raz w 2005). Zrobie plan co i jak, porobie zdjecia i sie nimi pochwale. Pozdrawiam

Komentarz

A ja polecam oprócz miejsc oczywistych i tych mniej znanych jak muzeum perfum Fragonard (wstęp bezpłatny stacja metra Opera) czy muzeum techniki ze słynnym wahadłem, zobaczyć chateau vincennes ostatnia stacja metra 1. Co prawda wstęp 6 Euro, ale nie trzeba wchodzić do środka, żeby poczuć klimat.
      Od PARYZ

Cmentarz Pere Lachaise to odpowiednie miejsce na spokojny spacer. Przed wejściem na rogu ulicy jest knajpka gdzie można wypić dobrą kawę. We wtorki (jak dobrze pamiętam) na ulicy dochodzącej do cmentarza odbywa się targ.
      Nie byłam w Disneyland, ale polecam Asterix Park

http://picasaweb.google.pl/IzaArekJagoda także zdjęcia z kilku pobytów w Paryżu i z Parku Asterixa

Komentarz

Mały Podróżnik, bardzo ciekawie piszesz o Paryżu
        3 lata temu mój Mąz ze starszym synem pojechali do Paryża i wrócili z okrzykiem: fajnie było!
        a ten wątek to prawdziwa kopalnia co warto obejrzeć...chyba notatki porobię w imię przyszłych podrózy
        pozdrawiam sympatyków Paryża

Komentarz

Majka - co do Paryża to służę wiadomościami - a jak nie ja to mój mąż (on częściej tam bywa). Trzeba wiedzieć gdzie zatrzymać się na kawę lub wino i co można zobaczyć. No i hotel obowiązkowo w Paryżu nie na obrzeżach, gdzie trudno dojechać wieczorem A targ w Paryżu ten największy (chyba w niedzielę)zaczyna się od stacji metra lini 4 Port de Clignancourt i można tam spędzić godziny - oprócz ubrań, torebek itp. stare meble i inne starocie. A jakie uliczki ehh

Komentarz

Dzięki za szczegółowe info własnie tego potrzebuję..konkretnych miejsc
            Mamy znajomych w centrum i nieustające zaproszenie..tylko wolnego czasu brak
            ale Ci Francuzi to mają inne podejście do świata i inne klimaty preferują...jak sie zdecyduję to dokładnie was wypytam,
            pozdrawiam cieplutko i buziaki dla Jagódki

Komentarz

Sikor28 napisz coś więcej o tym kampingu, bo na prawdę bardzo tani.

golonkaak prosiłbym też o namiary na ten hotel Central La Defense. I jakbyś mógł, to napisz dokładniej gdzie on się znajduje i jaka jest okolica. Rezerwowałeś z Polski czy na miejscu?

Komentarz

hej
                The crow, widzę podałes stronkę ze zdjęciami..już tam podążam

Komentarz

Śledząca.........

Komentarz

oficer śledczy na dyżurze...żadnej pracy się nie boję hehe
                    The Crow super fotki..a te z paryżewa z jakiejś ciekawej perspektywy robione..te wieżowce niesamowite
                    pełen szacun ...i bródka też fajna

Komentarz

Super wątek. Wieszość wątków dotyczy wczasów ale takie na wyjazdy kilkudniowe też potrzebne. Bardzo cenne informacje. W Paryży już byłam ale marzy mi sie powrót i powspominanie więc te informacje bardzo przydatne. Myślę że warto by założyć wątki z informacjami i poradami o innych stolicach np. Praga, Wiedeń, Budapeszt itp. Pozdrawiam wszystkich turystomaniaków.

Komentarz

Ja też jestem za, chociaż na razie zwiedziłem z 10 stolic, ale większość tylko pobieżnie. Tak więc chyba muszę trochę to nadrobić

A tak na marginesie, dzisiaj w pracy dowiedziałem się od koleżanki, że wybiera się na Lazurowe Wybrzeże. Jakiś kemping i to nie drogi. No więc sobie pomyślałem, żeby tak sobie zorganizować wypad na jakieś 3-4 dni do Paryża, odwiedzić ulubione miejsca lub jeszcze nie zwiedzone, 1 dzień na totalne szaleństwo w Disneylandzie, a później błogie lenistwo na Lazurowym Wybrzeżu. Kilka dni. Oczywiście zahaczając o Saint Tropez i Cannes. Co o tym sądzicie? Trzeba by było jakąś kalkulację zrobić...

Komentarz

Majka bardzo się cieszę, że podobały Ci się fotki i moja stronka Mówisz, że z ciekawej perspektywy...? A co konkretnie przez to mam rozumieć? I dzięki za wpis -D

Komentarz

Heloł
                            The crow, naprawdę ciekawa stronka, nie wiem jak ustawiasz swój aparat, że te wieżowce wyglądają jakby ci z ręki jadły, hehe ale Kenia wymiata!
                            Lazurowe bardzo dobry pomysł...świetny!
                            Megi, bardzo lubię zwiedzanie stolic... na razie najbardziej podobał mi się Londyn i Wiedeń, w zasadzie z Wiednia mam nawet dokładną relację...eh, fajnie było

http://www.karawana.fora.pl/austria,47/majowka-w-wiedniu,353.html#27309
                            pzdr niedzielnie

Komentarz

co do campingów to jest jeszcze www.vacansoleil.pl

Komentarz

A może masz jakiś namiar na ten hotelik w Paryżu za 40 euro?

Komentarz

Trwa
                                X