Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Wlasnie wrocilem z Paryza..

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• golonkaak
    replied
    the crow Napisał(a):
    -------------------------------------------------------
    > Niestety nie ma tego hotelu na tej stronie, a
    > najtańszy jest od 59 euro bez śniadania

Faktycznie juz nie ma ale znalazlem w podobnej cenie na www.alpharooms.com

Zostaw komentarz:

• mały podróżnik
    replied
    Wysłałam namiary na "nasz" hotelik. Można go znaleźć na http://mapy.google.pl/maps, wirtualnie przejść się uliczką i zobaczyć jak wygląda i jak jest jego lokalizacja. Jest malutki i kameralny, ale czysty i w dobrym miejscu.

Zostaw komentarz:

• the crow
    replied
    Niestety nie ma tego hotelu na tej stronie, a najtańszy jest od 59 euro bez śniadania

Zostaw komentarz:

• golonkaak
    replied
    Central La Defense, bukowac mozesz ze strony www.hrs.com

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    A może masz jakiś namiar na ten hotelik w Paryżu za 40 euro?

Zostaw komentarz:

• mały podróżnik
    replied
    co do campingów to jest jeszcze www.vacansoleil.pl

Zostaw komentarz:

• majka *
    replied
    Heloł
    The crow, naprawdę ciekawa stronka, nie wiem jak ustawiasz swój aparat, że te wieżowce wyglądają jakby ci z ręki jadły, hehe ale Kenia wymiata!
    Lazurowe bardzo dobry pomysł...świetny!
    Megi, bardzo lubię zwiedzanie stolic... na razie najbardziej podobał mi się Londyn i Wiedeń, w zasadzie z Wiednia mam nawet dokładną relację...eh, fajnie było

http://www.karawana.fora.pl/austria,47/majowka-w-wiedniu,353.html#27309
    pzdr niedzielnie

Zostaw komentarz:

• the crow
    replied
    Majka bardzo się cieszę, że podobały Ci się fotki i moja stronka Mówisz, że z ciekawej perspektywy...? A co konkretnie przez to mam rozumieć? I dzięki za wpis -D

Zostaw komentarz:

• the crow
    replied
    Ja też jestem za, chociaż na razie zwiedziłem z 10 stolic, ale większość tylko pobieżnie. Tak więc chyba muszę trochę to nadrobić

A tak na marginesie, dzisiaj w pracy dowiedziałem się od koleżanki, że wybiera się na Lazurowe Wybrzeże. Jakiś kemping i to nie drogi. No więc sobie pomyślałem, żeby tak sobie zorganizować wypad na jakieś 3-4 dni do Paryża, odwiedzić ulubione miejsca lub jeszcze nie zwiedzone, 1 dzień na totalne szaleństwo w Disneylandzie, a później błogie lenistwo na Lazurowym Wybrzeżu. Kilka dni. Oczywiście zahaczając o Saint Tropez i Cannes. Co o tym sądzicie? Trzeba by było jakąś kalkulację zrobić...

Zostaw komentarz:

• megi956
    replied
    Super wątek. Wieszość wątków dotyczy wczasów ale takie na wyjazdy kilkudniowe też potrzebne. Bardzo cenne informacje. W Paryży już byłam ale marzy mi sie powrót i powspominanie więc te informacje bardzo przydatne. Myślę że warto by założyć wątki z informacjami i poradami o innych stolicach np. Praga, Wiedeń, Budapeszt itp. Pozdrawiam wszystkich turystomaniaków.

Zostaw komentarz:

• majka *
    replied
    oficer śledczy na dyżurze...żadnej pracy się nie boję hehe
    The Crow super fotki..a te z paryżewa z jakiejś ciekawej perspektywy robione..te wieżowce niesamowite
    pełen szacun ...i bródka też fajna

Zostaw komentarz:

• Mat1
    replied
    Śledząca.........

Zostaw komentarz:

• majka *
    replied
    hej
    The crow, widzę podałes stronkę ze zdjęciami..już tam podążam

Zostaw komentarz:

• the crow
    replied
    Sikor28 napisz coś więcej o tym kampingu, bo na prawdę bardzo tani.

golonkaak prosiłbym też o namiary na ten hotel Central La Defense. I jakbyś mógł, to napisz dokładniej gdzie on się znajduje i jaka jest okolica. Rezerwowałeś z Polski czy na miejscu?

Zostaw komentarz:

• majka *
    replied
    Dzięki za szczegółowe info własnie tego potrzebuję..konkretnych miejsc
    Mamy znajomych w centrum i nieustające zaproszenie..tylko wolnego czasu brak
    ale Ci Francuzi to mają inne podejście do świata i inne klimaty preferują...jak sie zdecyduję to dokładnie was wypytam,
    pozdrawiam cieplutko i buziaki dla Jagódki

Zostaw komentarz:

Trwa
X