Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Paryż spacerkiem

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Paryż spacerkiem

Którą część centrum Paryża wybrać żeby wszędzie było blisko na piechotę.Wybór tanich hoteli jest ogromny kwestia to tylko w którym kawałku centrum szukać.Czy lepiej brać hotel w okolicach wieży czy katedry Notre Dame.Jedziemy na 4 dni.

Znajdziesz tani hotel to generalnie wszędzie dojedziesz metrem i to szybko i tanio a w ostateczności taksówki tez nie są najdroższe.W cztery osoby mimo dopłaty w taksówce to lepiej się opłaci niż metro a zawiezie Cię szybko i wszędzie mimo korków bo mają swoje pasy to poruszania sie po mieście.Z tanich hoteli polecam sieć "Campanile" nie drogie a i standard naprawdę nie najgorszy,nie to co "etap"czy"formula1".

Komentarz

Pompom czy możesz coś więcej napisać o hotelach "Etap" "Formuła1" ,jadę do Francji na zwiedzanie Paryża i zamków nad Loarą,nie wiem w jakim hotelu mamy noclegi i śniadania.Chciałabym być przygotowana na to co zastanę.

Komentarz

Dzięki dziś już kupiłem bileciki na samolot teraz szukam już tylko hotel jest tego sporo.

Komentarz

chce wyjechac z chłopakiem w czerwcu do paryza..ale zupełnie niewiem jakiej wycieczki szukac by w cenie był i przelot w obie strony jak i dwa posiłki dziennie..bede wdzieczna za jakies rady

Komentarz

Moze ktos podac stronke z dobrym lokum w Paryżu;-)

Komentarz

Macie coś tańszego niż 300 zł za dwuosobowy pokój ?

Komentarz

Mogę szczerze polecić hotel do którego link podaję niżej:

http://www.booking.com/hotel/fr/saphirgrenelle.html

swietnie polozony, blisko Wiezy Eiffla, blisko metro. Mnóstwo sklepików w pobliżu. Przy samym hotelu BOSKA piekarnia i cukiernia, gdzie jadłam chyba najlepsze pieczywo na świecie
                to tylko 2 gwiazdkowy hotel, ale naprawde jest bardzo schludny i przyzwoity. To jest moje miejsce na wypady do Paryża

Komentarz

Ja polecam inny serwis do rezerwacji hoteli , moim zdaniem bardziej przejrzysty układ hoteli , od razu widać jakie odleglości od centrum , lotniska itd. ponadto można znaleść hotel nawet w zapadłej dziurze , na końcu świata . Dokonałem przez ten serwis 10-12 rezerwacji , mój poziom zadowolenia zawsze był bardzo wysoki , a opisom hoteli można w pełni zaufać

http://www.hrs.com/web3/

Komentarz

wojtek37K, ja poleciłam konkretny hotel, a nie portal do rezerwacji jak klikniesz na link, który podałam to od razu wyświetlany się hotel, który szczerze polecam.
                    Kwestia rezerwacji to już inna sprawa. Można tak naprawdę pominąć portal i zarezerwować bezpośrednio w hotelu, prawda?
                    Do do samego portalu booking.com to nie mam mu kompletnie nic do zarzucenia. Korzystalam z niego wielokrotnie i nigdy mnie nie zawiódł:-)
                    Pozdrawiam,

Komentarz

Nie rozumiem twojego tekstu 8-) , w żaden sposób nie odnoszę się do twojej wypowiedzi bezpośrednio , powód jest prosty , w tym hotelu nigdy nie byłem i nie mam nic do powiedzenia w tej sprawie . Nie polemizuje czy hotel jest dobry i czy wart jest ponad 120 euro za dwójkę/noc - bo tego nie wiem . Natomiast polecam portal do rezerwacji , porównując zapodane booking.com i hrs.com - mam do tego prawo , bo założyciel/ka wątku prosi o pomoc , daję proszącemu narzędzie do rozwiazania problemu , zaznaczając jego zalety w porównaniu z innym systemem rezerwacyjnym - tyle w temacie (:P)
                      Uważasz , że po tym co napisałaś - reszta forum zamilknie :S

pozdrawiam

Komentarz

oj, kolega wojtek37k albo niewyspany jest po sylwestrze albo ma na mnie alergie
                        nie pierwszy raz na tym forum sie nie rozumiemy bywa i tak.

i nie wiem skad wniosek, ze myslalam, ze po mojej wypowiedzi forum zamilknie???
                        mniejsza z tym.

pozdrawiam i życzę udanego wieczoru

Komentarz

Tak sie sklada ze na Walentynki jade pociagiem do Paryza z zona a mam tyle dobrze ze mieszkam w Holandi i co do transportu to mam taniej.Jezeli chodzi o hotel to moge polecic MERCURE GOBELINS PARIS.Jest bardzo elegancki,blisko centrum i za 3 noclegi ze sniadaniem zaplacilismy 240 euro.Jezeli ktos by chcial wiedziec cos wiecej to sluze pomoca.

Komentarz

gorzkacava Napisał(a):
                            -------------------------------------------------------
                            > oj, kolega wojtek37k albo niewyspany jest po
                            > sylwestrze albo ma na mnie alergie
                            > nie pierwszy raz na tym forum sie nie rozumiemy
                            > bywa i tak.
                            >
                            > i nie wiem skad wniosek, ze myslalam, ze po mojej
                            > wypowiedzi forum zamilknie???
                            > mniejsza z tym.
                            >
                            > pozdrawiam i życzę udanego wieczoru

Tego typu wycieczki personalne jak twoja wskazują , że opisujesz raczej własny stan ducha , niż mój . Dziś jest 03.01 , sylwester to juz historia

Komentarz

@wojtuś***ileś tam uważa się za kolejnego, jedynego i absolutnego "doradcę' nie po raz pierwszy zresztą
                              i nawet w tematach, o których tylko czytał niestety
                              to taki mały duży - napewno niedowartościowany chłoptaś
                              no i oczywiście - nie znoszący sprzeciwu i polemiki - kogokolwiek
                              wojtuś
                              chłoptasiu - dużo nowych wrażeń w Nowym Roku - prawdziwych, a nie wirtualnych

Komentarz

Trwa
                              X