Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

SYLWESTER W PARYZU

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• SYLWESTER W PARYZU

WIitam wszystkich planujemy wyjazd na pare dni do paryza samochodem, chcemy tam spedzic 5 dni no i oczywiscie-D noc sylwestrowaCzy ktos z was moze mi polecic nie za drogi hotel blisko centrum,,tak zeby po siwetowaniu nowego rokuX( bez problemu dostac sie do hotelu.Dopiero zaczelam wyszukiwac hoteli itp.ale ciezko mi sie polapac w tym wszystkim niby sa w centrum a jednak nie(tylko 4-5* sa a to troche drogo(((Jezeli ktos z was moze pomoc prosze o info.Z gory dziekuje .pozdrawiam

Hej no my też planujemy wyjazd na razie rozeznajemy się w hotelach jest tego pełno ale jak mówisz ceny rożne, słyszeliśmy niepochlebne opinie na temat nocy sylwestrowej na polach (żadnego odliczania czasu, nie ma nawet sztucznych ogni) wiecie gdzie można się bawić w jakimś pubie albo kfejce/restauracji ?

Komentarz

Hej mu juz mamy hotel Au Pacific(900m od wiezy) trafilismy na jakas promocje na expadia.com A noc sylwestrowa mamy zamiar spedzic w okolicach wiezy.pozdrawiam

Komentarz

W zeszłym roku bylem ze znajomymi na sylwestrze w wiedniu i bylo rewelacyjnie. Teraz chcemy jechac do paryza, ale takze nie slyszalem pochelbnych opinii o paryzu :/

Komentarz

Paryż ,oj piękny ,polecam ,a "ejfelkanocą"cudowna, pozazdrościć

Komentarz

Mam do zaoferowania tanio dwa pokoje w Hotelu Formule 1 pod Paryżem(Vitry) 10 km od centrum na jedną noc z 16 na 17 lipca 2010 roku. Łącznie dla 6 osób. Jeżeli ktoś w tym terminie potrzebuje noclegu to prosze o kontakt - tel. 604265289

Komentarz

Cześć,
              Hmm, sylwester to super sprawa a tymbardziej w Paryżu. akurat tak się składa, że grudzien i styczen to wmiare spokojny sezon. wyjatkiem jest wlasnie sylwester kiedy przyjezdza mnostwo turystow.

jesli szukacie czegos taniego to najlepiej rezerwowac hotele na przedmiesciach paryza albo czekac do ostatniego momentu kiedy pojawia sie niskie last minute ceny.

znam sie na turystyce w Paryżu bo zajmuje się tym od paru lat. jesli ktos potrzebuje pomocy w znalezieniu taniego hotelu w paryżu albo wycieczki piszcie do mnie : reservation@france-hotel-online.com albo na skype : kijkowna.

pzdr
              Olka

Komentarz

To już chyba najwyższy czas żeby rezerwować noclegi na sylwestra w takim miejscu jak Paryż. Można się jeszcze załapać na fajne pakiety, jak na przykład [url=http://bit.ly/9G4VG7]ten. za 2 osoby na 4 dni 1400 zł to jeszcze do zniesienia, a sylwestrowa noc w Paryżu... marzenie! gratuluję pomysłu!

Komentarz

coś nie wyszło: [url=http://bit.ly/9G4VG7]oferty o których pisałem[/url] Teraz powinno być dobrze...

Komentarz

Witam
                    Paryż to piękne miasto i koniecznie trzeba je odwiedzić ale może nie koniecznie w sylwestra.
                    Zwłaszcza dla tych ludzi, którzy spodziewaja sie spektakularnych pokazów sztucznych ogni. Byłem w tym roku tzn. 2010/2011 na sylwestrze w Paryżu miasto zrobiło na mnie niesamowite wrażenie. Sama noc sylwestrowa no cóż była bardzo spokojna niebyło nawet jednego fajerwerka no chyba że sobie sam ktoś przyniósł. Miasto nie prygotowuje na tą noic żadnych specjalnych atrakcji tylko policji jest wiecęj - dużo więcej podobnie jak i turystów. Pół godziny i jest juz po sylwestrze. Po za tym naprawde zachęcam do odwiedzania tego miasta. Za wyjazd na 4 dni z biura OIS (polecam) dla dwuch osób zapłaciłem około 1500 zł dotego trzba wziąć ze sobą około 200, 300 euro. i można zwidzać Paryż misto dla zakochanych

Komentarz

ja bylem w sylwestra w Monaco. to bylo cos pieknego , polnoc przed kasynem , fajerwerkiX( , piekna pogoda, ( lazurowe wybrzeze), tutaj znajdziecie kilka informacji gdzie warto pojechac i co zobaczyc. http://lazurowewybrzeze.blogspot.com/ polecam.

Komentarz

Tylko pozazdrościć oprócz Wenecji to tylko Paryż na takie sylwestrowanieee pozdrawiam Wojadżer www.wszystkoopodrozach-marcel.blogspot.com

Komentarz

Sylwester w Paryżu - świetna sprawa

Komentarz

Ma moze ktos jakas ciekawa oferte Sylwestrowa na ten rok w Paryzu??? co polecacie? bede wdzieczna za kazda porade.oczywiscie jesli to mozliwe prosze podeslac linki

Komentarz

Byłam pare lat temu na takim sylwestrze, znaczy 3 dni autokarem, zwiedzanie i miedzy czasie sylwester na polach elizejskich. swietna zabawa ale program bardzo napiety.

Komentarz

Trwa
                              X