Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

wakacje paryż

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• wakacje paryż

witam mam zamiar wybierać sie w lipcu na wakacje do paryża i poszukuje osób które również sie wybierają bo bo moglibyśmy sie zgadać i wybrać razem w kilka osób zawsze weselej pozdrawiam

ja myśle o paryżu ale koncem maja...

Komentarz

ale wybierasz sie indywidualnie czy z biura podróży
      koniec maja w sumie też może być teoretycznie nie mogę w czerwcu

Komentarz

witajcie,
        na wstepie powiem ze mieszkam w paryzu na stale od kilku miesiecy, wiec jesli potrzebujecie jakiejs pomocy, co gdzie jak co warto a co nie piszcie na maila , chetnie pomoge rodakom i osobom ktore checa zobaczyc Pari, bo jest co zobaczyc

Lukasz

Komentarz

Mam do zaoferowania tanio dwa pokoje w Hotelu Formule 1 pod Paryżem(Vitry) 10 km od centrum na jedną noc z 16 na 17 lipca 2010 roku. Łącznie dla 6 osób. Jeżeli ktoś w tym terminie potrzebuje noclegu to prosze o kontakt - tel. 604265289

Komentarz

Mam do zaoferowania tanio dwa pokoje w Hotelu Formule 1 pod Paryżem(Vitry) 10 km od centrum na jedną noc z 16 na 17 lipca 2010 roku. Łącznie dla 6 osób. Jeżeli ktoś w tym terminie potrzebuje noclegu to prosze o kontakt - tel. 604265289

Komentarz

Tak się zastanawiałem czy jest sens jechać do Paryża z biurem ? można dostać taniutkie bilety lotnicze (nawet za 20 zł z wizzaira), kupić przewodnik i samemu zwiedzać. rozejrzałem się po tym co proponują [url=http://bit.ly/9onmRT]różne biura podróży[/url] i sam nie wiem. Ciekaw jestem ile kosztowało by mnie samo utrzymanie w Paryżu przez tydzień. Też pytanie, czy w oferty biur wliczone jest już wszystko ? Pewenie tylko przejazd, noclegi i wyżywienie. W sumie ta oferta z euro disneylandem wygląda fajnie. Pytanie, czy samemu nie można taniej...

Komentarz

hej wdaje mi sie ze wyjazd z biurem podróży wynosi o wiele drożej w zeszłym roku byłam w paryżu właśnie przez biuro zapłaciłam tak ok 1700 ( pełne wyżywienie noclegi i przejazd) ale dodatkowo na miejscu musiałam jeszcze płacić za bilety wstępu, i bilety na komunikację wiec w sumie wyszło dużo. w tym roku również chce sie wybrać ale już indywidualnie bilety lotnicze nie są drogie sam nocleg jeżeli dobrze poszukać mieści sie w granicach 13-20 euro a wyżywienie hm to zależy gdzie sie stołujesz ale od 10 euro można już zjeść solidny posiłek ( przystawka danie główne deser)

Komentarz

Witam czy możecie podać mi jakies bazy noclegowe poniewaz w czerwcu lub w maju chce wybrac sie z 7 letnia cora wybrac sie do paryza najbardziej nas interesuje disneyland. Na własna reke chce zorganizowac sobie taki wyjazd poniewaz z biur podrozy jest to drogie. prosze o porade. Dziekuje
                  ANIA

Komentarz

hej,
                    ja jade z grupką znajomych z biurem podrózy i cene mają bardzo dobrą. Jakby ktoś chciał to podsyłam link:

http://www.funclub.pl/?name=search&op=offer&id=1400&time=1259482

Biuro znam i polecam

Komentarz

Hej. Szukam taniego noclegu na miesiąc lipiec? Możecie coś poradzić? Z góry dzięki

Komentarz

ja tez sie zastanawiałam nad wyjazdem zorganizowanym pod koniec maja....ale jednak lecę prywatnie...Wizzair ma dobre ceny...teraz tylko rezerwacja hotelu, przewodnik i Paryż jest mój :-)

Komentarz

Co do prywatnych lotów, to zdecydowanie najtaniej można lecieć z [url=http://www.sky4fly.net/biletylotnicze/Katowice,Paryz,KTW,BVA,1.html]Katowic do Paryżą[/url] no i na tej samej trasie jest najtańszy powrót... No i naturalnie dojazd do Katowic, co w niektórych przypadkach jest drogie. Pamiętam jak leciałem do Paryża z Katowic za mniej więcej 50 zł to dokładnie drugie tyle musiałem dać za busa z Krakowa na lotnisko w Pyrzowicach, żeby być tam na 6 rano...

Komentarz

Cześć Wam,
                            Ja zajmuję się turystyką a ściśle turystyką w Paryżu. Mogę potwierdzić że biura podróży biorą dość wysoką prowizję za wycieczki. Muszą w końcu opłacić biuro, rachunki i swoich pracowników. Nic nie jest za darmo. Znam się też na filozofii internetu i mogę tylko Was zapewnić, że organizacja wszystkiego online wychodzi taniej. Nie utrzymujecie biura a jedynie płacicie za samą usługę, która i tak wynosi mniej niż usługa w biurze.

Jak potrzebujecie pomocy w organizacji wyjazdu do Paryża możecie skontaktować się ze mną. Mam bazę sprawdzonych hoteli w Paryżu, wiem dokładnie kiedy przyjeżdżać i gdzie się zatrzymać. Znam PAryż jak własną kieszeń i już na wstępnie mogę Was zapewnić że wyjazdy w maju, czerwcu i na początku lipca to kiespki pomysł. Paryż to miasto konferencyjne i ceny idą do góry bo to wysoki sezon. Planujcie wyjazd w sierpniu!

Jak macie pytania i potrzebujecie więcej informacji napiszcie do mnie : reservation@france-hotel-online.com albo dzowncie na skype : kijkowna. jestem codziennie prócz weekendów. Pracuję w domu i nie będzie płacić za moje rachunki

Pozdr
                            Olka

Komentarz

Witam
                              Planujemy wyjazd do Paryża w połowie Czerwca, staram się znaleźć jakieś lokum, jednak w Paryżu za 4 osoby ciężko jest coś znaleźć poniżej 100Euro za dobę.
                              Pogodynka piszesz, że nie ma problemu za 13 - 20 Euro, może masz jakąś ciekawą stronę, lub namiar na kogoś?
                              Dziękuje

Komentarz

Trwa
                              X