Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Jaka wyspa ???

Przerwany
Ten wątek jest zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

Sorry,że pisze tak na raty ale ciągle coś mi się przypomina pytałeś o hotel szukam ***+ lub **** gwiazdki

[%sig%]

Komentarz

Te najładniejsze miejsca będą dla was zbyt spokojne Najciekawiej jest na zachodzie, ale też i spokojnie. Jeśli chodzi o wschód, to najfajniej będzie w Moraitice i Messonghi, ale to też raczej spokojne miejsca. Na zachodzie Paleokastritsa i Agios Georgios Pagi.

Ja polecam wam Acharavi i Rodę. To na północy. Nie jest może mega pięknie, ale jest duża plaża z piaskiem, rozrywki i dobra komunikacja. W sprawie hoteli odezwij się na mojego maila.

Sorki za zwłokę, ale byłem bardzo zapracowany.

[%sig%]

Komentarz

Ja polecam Hotel Pantokrator 3* na wschodnim wybrzeżu koło plaży Barbati
        Hotel w Stylu Bali włąscicielem jest Grek ale bardzo bogaty i szalony, kazdy pokój ma inny wystrój

Komentarz

Brzmi jak fabuła Wyspy Dr. Moreau

[%sig%]

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Grecja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
          Trwa
          X