Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Z TRIADĄ na Halkidiki

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Z TRIADĄ na Halkidiki

Chciałbym podzielić się kilkoma wrażeniami z pobytu na Halkidiki. Jest tam bardzo pięknie, lasy, czyste morze. Małym zgrzytem była "ruchliwa" droga (raczej autostrada o której TRIADA zapomniała wspomnieć). Aby dojść na plażę (piaszczystą, szeroką i czystą) trzeba było przebiec przez drogę z duszą na ramieniu, lub maszerować prawie kilometr do jakiegoś tunelu. W hotelu FOREST PARK było super z małymi wyjątkami - jedzenie było okropne (szczególnie obiadokolacja i desery- fuj) i na stołówce latały stada os czy pszczół. Wielkie brawa dla TRIADY za organizację wycieczek - szczególnie dla pana rezydenta Roberta. Wielki minus dla biura ANABEA organizatora wycieczki na Atos. Jak nie wiecie jak zepsuć fajną wycieczkę zgłoście się do pani Sylwii (na całodniowej wycieczce wypowiedziała może ze dwa zdania. Ogólnie jestem zadowolony z pobytu

Forest Park PORAŻKA - Stanowczo odradzam. 1. Jedzenie okropne. Niedość, że niesmaczne, to podawane w okropnych warunkach sanitarnych. Na marginesie jednej z kiełbas nawet osy nie chciały jeść. 2. W stołówce pełno os, które na beszczela wchodzą do talerza. 3. Basen okropny - mały i chlorowany, że oczy chce wypalić. 4. Włąściciel - nerwus, idiota, głupek, awanturnik, ni to grek ni to albańczyk, z miejscową policją jakieś układy (pili winka nie raz - w Polsce też się pije ). Nie słuchał rezydenta (nasze proźby o poprawę warunków szły w piach), wczszynał mu awantury, nawet doszło do bijatyki, po której rezydent musiał sie wyprowadzić. 5. Jak się zepsuł to telewizora nie było 3 dni. Zabardzo mnie to nie zabolało, ale akurat w tym okresie był mecz bokserski. 6. Brak takich elementów rekreacyjnych jak: stuł do tenisa stołowego, boiska do kosza lub siatki (był kosz obok, ale zrobiony z wiaderka i zawiesziny na drzewku), bilarda, warcabów, szachów lub inny tego typu atrakji. 7. O włączenie klimatyzacji należało się przypominać co powinno być robione z automatu. 8. Do plaży trzeba przejść przez bardzo ruchliwą ulicę. 9. W hotelu są tylko Polacy Plusy 1. W hotelu jest sklepik z przystępnymi cenami. Dziwię się, że Traida ma ten hotel w ofercie w tym roku. Na miejscu kierownictwa po takich zajściach z włąścicielem hotelu od szczału bym mu podziękował za współpracę.

Komentarz

A kto jest teraz w FP kierownikiem recepcji? Nadal chory psychicznie manolis?

Komentarz

My byliśmy w FP w zeszłym roku w maju i polecamy baaaardzo = jedzenie faktycznie bez rewelacji, ale i tak większość czasu spędzalismy w greckiej knajpie na skarpie nad plażą. Cudowne miejsce. A na recepcji była bardzo miła Rosjanka, ale imienia już nie pomnę. Ogólnie - byliśmy na 7 +7 i dali nam wybór, albo Chalkidiki, albo Paralia - wybraliśmy Chalkidiki i to był strzał w dziesiątkę

Komentarz

taka z czarniutkimi wlosami? nadal tam jest? ona jest na prawde super

Komentarz

fajnie poczytać ,a czy byliście napewno w tym samym miejscu? ja na triade nie narzekam,uważam że za cene co oferują to jest poprostu git!!!!!

Komentarz

Musze Wam donieść , że hotelu Forest Park juz nie ma w ofercie Triady. przeżyłam SZOK bo zadzwonili do nas z biura i poinformowali , że zerwano z w/w hotelem umowe i zaproponowano nam hotel w pobliżu Posieidon View , zobaczymy co z tego będzie ale jak narazie mysle , że to plus dla Triady. pozdrawiam ciepło.

Komentarz

No i jak wrażenia z hotelu Poseidon View? plaża, jedzonko, wycieczki fakultatywne itp? wybieram się tam na przełomie sierpnia i wrzesnia - bardzo prosze o info. Z góry dziękuję, Katarzyna > narazie mysle , że to plus dla Triady. pozdrawiam ciepło.

Komentarz

witam Aniu I Beato jak to czytacie to sie odezwijcie jestescie najlepsze orgonizatorki wczasow Hania i z rybnika

Komentarz

ja jade do hotelu Poseidon 31 sierpnia. wylot z Krakowa.. lece sama i mam nadzieje ze sie nie zanudze..

Komentarz

Trwa
                    X