Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Poseidon view

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Poseidon view

Wlasnie wybieram sie na pobytowke/objazdowke Triady we wrzesniu. Hotel Posejdon View. Jesli ktos cos na jego temat wie albo tez jedzie do Grecji we wrzesniu prosze o info. Pozdrawiam. Patka

Patka napisał(a):

> Wlasnie wybieram sie na pobytowke/objazdowke Triady we
    > wrzesniu. Hotel Posejdon View. Jesli ktos cos na jego temat wie
    > albo tez jedzie do Grecji we wrzesniu prosze o info.
    > Pozdrawiam. Patka

My jedziemy w terminie 13-27.09 do Grecji do tego hoteliku. Jeżeli jedziesz w podobnym terminie to daj znać. Bo prawdopodobnie się spotkamy.

Komentarz

Przeczytaj posty na gazeta.pl, ostatni z wczoraj napisany przeze mnie.

Komentarz

jeżeli chcesz zobaczyć grecką kulturę i hotele od najgorszej strony to jedz ale osobiście nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Komentarz

jeżeli jedziesz do grecji nie zatrzymuj się w posejdon view brak obsługi,wszystkie dania serwowane na scianach grzyb wpokojach brudno na dodatk robactwo. do plaży nie ma schodów lecz stroma betonowa pochylnia,Plaza wąska i brudna .godny polecenia jest hotel PELLI gdzie spędziłem ostatnie trzy dni mojego pobytu.

Komentarz

Patka napisał(a):

> Wlasnie wybieram sie na pobytowke/objazdowke Triady we
            > wrzesniu. Hotel Posejdon View. Jesli ktos cos na jego temat wie
            > albo tez jedzie do Grecji we wrzesniu prosze o info.
            > Pozdrawiam. Patka

Pozdrawiam.

Właśnie wróciłem z dwutygodniowego pobytu w "hotelu" Posejdon View na Halkidiki w Grecji organizowanym przez Triadę koło Kriopigi. Hotel moim zdaniem nie zasługuje na żadną gwiazdkę, to raczej marnej jakości pensjonat, bardzo kiepsko zarządzany, zaniedbany i o kiepskiej obsłudze (panie z Bułgarii). (Rezydentka zapewniała, że to taki standard w Grecji).
            Posiłki wydawane są w formie pseudobufetu to znaczy przy bufecie ustawia sie wielometrowa kolejka wczasowiczów do pani, która nakłada jedzenie (bardzo małe porcje). Dla tych, którzy przyjdą trochę później zabraknie zupy, sztućców lub talerzy a na śniadanie na pewno nie wystarczy napoju , który pełni rolę soku owocowego. Jedzenie mało urozmaicone niesmaczne i nie greckie. Coś lepszego można zamówić w hotelowej restauracji płacąc extra.
            Pokoje małe i brudne (komary, karaluchy, pająki), poprzepalane żarówki, połamane łóżka, zmiana pościeli raz na 2 tygodnie, ręczniki zmienili chyba 3 razy. Nie sprzątają regularnie. Okresowo brakuje ciepłej wody, w toalecie nieprzyjemny zapach i zepsuta spłuczka. Kilka pokoi posiada widok na morze, pozostałe znajdują się w piwnicy z widokiem na trawnik.
            Zejście na plaże strome, zarośnięte roślinnością i zaśmiecone o stałym zapachu uryny. Za klimiatyzacje i lodówkę musieliśmy płacić dodatkowo. Basen czynny od 10 do 19tej, później obsługa w nieprzyjemny i agresywny sposób usuwa Polaków z wody. Brak placu zabaw dla dzieci. Daleko do sklepu. Plaża brudna, kamienista, jeżowce. Generalnie nie polecam tego hotelu bo wiem, że są lepsze. Ze wczasów najlepiej wspominam lot samolotem.

Pozdrawiam IrekS

Komentarz

Trwa
            X