Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Liatsas Tours

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Liatsas Tours

- witam wszystkich zakochanych w Grecji ...czy korzystał ktoś z usług biura Liatsas tours z Chorzowa....mam zamiar wybrać sie z nim w tym sezonie ...greckie biuro ale .....Chce jechac do Stavros 19.08 ...dajcie znać THX

o tym biurze niewiele wiadomo ale o miejscowości i apartamentach Vangelis piszą dosyć pozytywnie.

http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=21755&w=27213717&v=2&s=0

http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=203&w=38257024&v=2&s=0

Też zastanawiamy się czy się tam nie wybrać we wrześniu

pozdrowienia

Komentarz

witam.dzięki za linki .... My juz znamy termin jedziemy 19.08
      chyba w tym roku w Stavros bedzie duzo Polaków ale miejmy nadzieje że wybiorą Riviere Olimp.
      Pozdrawiam
      snowman888

Komentarz

byłem w stavros w 2005r.było super. biuro liatsas tours bardzo solidne.w ty roku też jadę.

[%sig%]

Komentarz

Czesc ! My tez wybieramy sie na Stavros. Mielismy jechac do Paralii ale ostatecznie wybralismy Stavros z biura Liatsas tour . czy dobrze zrobilismy ? Chyba nie będziemy żałować!!!!

Komentarz

uważam,że zrobiliście dobrze .w stavros jest b.mało polaków.liatsas tours jest bardzo solidnym biurem,byliśmy znimi wroku ubiegłym iwszystko było ok.

Komentarz

Czesc! Mam prośbę. Czy ktos moze mi powiedziec czy podczas przejazdu do Stavros można było gdzies zjeść obiad np. na Słowacji bo to jednak długa trasa.
              I jeszcze jedno jak długo jechaliście na miejsce?

Komentarz

trasa do stavros trwa ok 30godz.postoje są co 4godz.nasłowacji jest postój trochę dłuższy nazjedzenie posiłku w barze.tylko to będzie w godzinach rannych. przyjmują zapłate w pln,ksc słowackich i w euro jak kto woli.na węgrzech nie zatrzymywaliśmy się przy barach tylko na większych parkingach(z wc).jeśli chodzi o serbie to nie radze kupować posiłków nie dobre i strasznie drogie. radze wziążć prowiant obiadowy ze sobą np.jakiś schab czy kurczaka na zimno ibędzie ok.

Komentarz

super biuro podróży małe ale za to solidne nie wkręcają ściemy spoko rezydent Łukasz. Polecam we wrześniu jedziemy drugi raz!!

Komentarz

my jedziemy 6,09,2010.mam nadzieję,że nie będzie upałów.ile trzeba przeznaczyć tak mniej więcej kasiory na 1 dzień?.O biurze krążą bardzo pozytywne opinie,zwłaszcza Pan Łukasz jest extraJedziemy 1-raz,mam nadzieję ,że nie będzie niespodzianek,najgorsza chyba będzie ta jazda-30godz!!Ciekawe jak z wycieczkami fakult.,podobno tańsze sa z miejscowego biura na miejscu,ale chyba wtedy nie ma przewodnika po polsku,i zero wiadomości.Pozdrawiam tych co kochają Grecję.

Komentarz

biuro super w pełni slowa znaczeniu polecam wlascicielka biura jest polka ktora mieszka na stałe w Stavros kto jedzie nie bedzie zalowac

Komentarz

Wycieczki najlepsze są z Łukaszem,chłopak ma ogromną wiedzę,wie gdzie dobrze zjeść,co warto a co nie.To jest osoba na właściwym miejscu.Byliśmy z nim na 3 wycieczkach.Zawsze pomocny.
                        Byłam kiedyś z innym biurem,wycieczka to już była tragedia,przewodnik po angielsku a rezydenci po czesku.
                        Pozdrawiam miłośników Stavros.

Komentarz

byliśmy w czerwcu 2009 biuro ok

Komentarz

Jedziemy z tym biurem do Stavros w 2011.
                            Prosimy o informacje

Wczasowiczka

Komentarz

Bardzo dobre biuro, miła wycieczka, hotel również przyjemny. Można naprawde odpocząć

Komentarz

Trwa
                              X