Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

pefkochori, petridis

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• pefkochori, petridis

Witam W czasie letnich wakacji wybieram się do Grecji do miejscowości Pefkochori do hotelu Petridis. Czy ktoś tam może był i może poradzić czy warto tam jechać? Jak wygląda sytuacja po pożarze z zeszłego roku??

Z jakiego biura jedziesz bo my Rainbow i też nigdzie nie znależliśmy opini o tym hotelu.Pozdrawiam

Komentarz

Czy ktoś był w tym hotelu lub w tej miejscowości?

Komentarz

może trochę spóznione info, ale ja byłem w pefkohori. co moge powiedziec o tym miasteczku- nie jest duże jak kalithea, ale jest dużo tavern, barów sklepów z pamiatkami i nie tylko. plaża średnia, ale w okolicy jest mnóstwo ładnych plaż, które można odnależć pieszo, a jeszcze lepiej na skuterach lub quadach

Komentarz

Jak daleko jest do polecanego przez Ciebie Hanioti ? Czym można tam się dostać wieczorem? Co szczególnie polecasz w tym miasteczku ? Dzięki z góry !

Komentarz

Hotel polecam, byłam w zeszłym roku i bardzo zadowolona jestem z tego hotelu.
            Miasteczko miłe, spokojne, wzdłuz plazy kilkanazscie tawern, sklepików itp
            Do Hanioti mozna pieszo dojsc starądrogą, ale to taki spacerek na okolo 40 minut w jedną stronę ... a autokarem nie wiem.... jezdzilismy skuterkiem.

Pzdr.
            Milego pobytu.

Komentarz

Czy w pokojach są sejfy i ile trzeba płacić ? Jak z jedzeniem w hotelu czy jest stół szwedzki czy tylko serwują do stolika bez możliwości wyboru potraw?

~nisia94 napisał(a):

> Hotel polecam, byłam w zeszłym roku i bardzo zadowolona jestem
              > z tego hotelu.
              > Miasteczko miłe, spokojne, wzdłuz plazy kilkanazscie tawern,
              > sklepików itp
              > Do Hanioti mozna pieszo dojsc starądrogą, ale to taki spacerek
              > na okolo 40 minut w jedną stronę ... a autokarem nie wiem....
              > jezdzilismy skuterkiem.
              >
              > Pzdr.
              > Milego pobytu.

Komentarz

W zeszłym roku Rainbow oferował hotel bez wyzywienia, wiec nie wiem jak jest tam z jedzeniem.
                Sejf w hotelach był, ale nie wypozyczałam. Nic nie zgineło.
                Na miejscu była świetna rezydentka.

Ogólnie bylismy bardzo zadowoleni z hotelu i biura Rainbow.

Komentarz

Czy w samej miejscowości lub okolicy jest coś warte zwiedzenia-albo zobaczenia?
                  Czy w pokojach jest klima? Dzięki za info.

Komentarz

Witam! Wybieramy się z mężem we wrześniu na chalkidiki, myślałam właśnie o tym hotelu. Nigdzie nie mogłam znależć opinii na jego temat, na szczęście znalazłam Twoją wypowiedź. Napisz mi proszę więcej informacji odnośnie samego hotelu, wyżywienia, obsługi itp. Z opisów w katalogu hotel ten wydał mi się interesujący, ale wolę przeczytać obiektywną opinię osoby, która tam już była ;-) Napisz mi też proszę z jakiego biura byłaś, my chcemy jechać z Rainbow Tours. Jeśli miałabyś o nich jakieś informacje, to też proszę napisz mi. Pzdr ~nisia94 napisał(a): > Hotel polecam, byłam w zeszłym roku i bardzo zadowolona jestem > z tego hotelu. > Miasteczko miłe, spokojne, wzdłuz plazy kilkanazscie tawern, > sklepików itp > Do Hanioti mozna pieszo dojsc starądrogą, ale to taki spacerek > na okolo 40 minut w jedną stronę ... a autokarem nie wiem.... > jezdzilismy skuterkiem. > > Pzdr. > Milego

Komentarz

Hello! Proszę o nowe opinie o tym hotelu. Czy ktoś był? A może ktoś będzie w tym roku?

Komentarz

jadziemy całą rodzinką 4.07-12.07 czekamy na opinie (sorry lecimy samolocikiem bo autkiem troszke daleko ) kto leci z nami ?

Komentarz

Aśka, my dopiero w pierwszej połowie sierpnia. Chcielibyśmy Cię prosić, żebyś po powrocie opisała wrażenia z hotelu i miejscowości i w miarę możliwości udostępniła zdjęcia. Będziemy niezmiernie wdzięczni. Pozdrowienia serdeczne.

Komentarz

bobik masz jak w banku ale po 12 07 jak wrócimy teraz jestem pełna optymizmy ,lecimy z biurem RT .Pozdrawiam

Komentarz

Dzięki Asiu, przeogromnie będziemy wdzięczni. A tymczasem życzę miłego urlopu, pięknej pogody, spokojnego lotu i cudnych wrażeń :-)

Komentarz

Trwa
                              X