Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Itaka- Hotel Dryades

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Itaka- Hotel Dryades

Witam, wybieram się 20-go sierpnia na dwa tygodnie na Kassandrę, miejscowość Siviri, hotel Dryades. Proszę napiszcie jakieś informacje czego tak napradę się spodziewać - namówiłam męża na dwa tygodnie allinclusive, ale jak czytam opinie a szczególnie o jedzeniu w hotelikach w Grecji - to makabra. Jadę z biura Itaka i też różne opinie czytam, czy ktoś z Was ma pozytywne wrażenia jeżeli chodzi o biuro i / lub ten hotel.

Ja sie wybieram do Dryades - patrz posty poniżej.
    Jedziemy w lipcu. Nie znam nikogo, kto by tam był, opinie znalazłam dwie, nie na tym forum, jedna entuzjastyczna od stałego bywalca, drugą wręcz przeciwnie.
    Czyli jak zwykle.
    Mnie przeraża opcja all-incl. light, obawiam sie, że moim wymoczonym w wodzie dzieciom będzie mało, i czekają nas bezustanne wycieczki do Sivirii po jedzenie.
    Podoba mi się bliskość morza.
    Na dole link do strony, gdzie można obejrzeć filmiki z Dryades.
    http://www.diasholidayclub.gr/

Komentarz

Na www.travelzone.pl jest bardzo dobra opinia o tym hotelu.Pozdrawiam.

Komentarz

Dzięki za info, życzę Wam wspaniałego pobytu i bardzo liczę że się odezwiesz po powrocie - jak było, na co uważać, czy można mieć lepszy pokój i wogóle co warto tam zobaczyć.
        Pozdrawiam ciepło

Komentarz

Witam,

ja również wybieram się do tego hotelu w sierpniu i przyznam, że trochę martwi mnie ten brak opinii na temat tego hotelu. Czy znalazły Panie coś więcej na ten temat, bardzo prosiłabym o jakiekolwiek informacje.

Pozdrawiam

Komentarz

Wyszukiwarka google wynalazła sporo stron z ofertami zagranicznych (szczególnie niemieckich) biur turyst. Czytałam pojedyncze ale na szczęście pozytywne opinie. Jedyne minusy to mała rozrywka w najbliższym otoczeniu, ale mi to akurat pasuje, jadę z rodziną i oczekuję spokoju. Sama tez jestem pełna obaw - czy oglądałaś stronę grecką tego hotelu? Jest tam sporo zdjęć. Nie chcę wpisywać adresu inter. ale wpisz 3w oraz dryadeshotel, a na końcu gr. Kiedy jedziesz i czy z ITAKI?

Komentarz

Jedziemy 6-13 sierpnia i też z Itaki, wylot z Wrocławia. Założyłam też wątek w sprawie tego hotelu na gazeta.pl i jedna z osób w ten sposób opisała ten hotel: "...jest slicznie polozony na klifie, posrod sosen. Duze , wygodne pokoje, piekny widok. Spokoj, cisza, ale do centrum njblizszego miasteczka - Siviri tylko ok. 800-1000 m. Jedynym minusem ( jesli mozna to nazwac minusem) jest zejsie na plaze - strome schody, po drodze sa laweczki na ktorych mozna odpoczac:-) Na dole morze i plaze wynagradzaja trud zejscia - male piszczyste zatoczki posrod skal. Idealny hotel na romantyczne wakacje..." Mam nadzieję, że to prawda.

Komentarz

Witaj,
                właśnie chciałam Ci wysłać link do tego miłego opisu, też na to trafiłam wczoraj. Myślę że to prawda. Szkoda, że się nie spotkamy w tym hotelu (ja jadę z mężem i 10-letnią córką) - ja mam rezerwację od 20.08. do 03.09. Bardzo Cię proszę napisz coś po powrocie - na co uważac, co warto zobaczyć, jak hotel i inne informacje. Będę bardzo wdzięczna.

Pozdrawiam życząc udanego wyjazdu,
                Sandi

ps. jak znajdziesz jeszcze jakieś info to napisz na forum

Komentarz

Witam
                  My zdecydowaliśmy sie polecieć w ostatniej chwili na tydzień wypoczynku do Chlkidiki. Wybraliśmy w/w hotel, choc szczerze mówiąc nie jestem do końca do niego przekonana. Wiem jedno, zwiedziłam juz kilka krajów i zawsze są obawy
                  Jak tylko wrócimy to napewno napisze jak było
                  Trzeba sie pozytywnie zastawic.
                  Polecimy zobaczymy...
                  Pozdrawiam

[%sig%]

Komentarz

Hej, liczę bardzo że napiszesz cos po powrocie. Bawcie się dobrze!
                    Pozdrawiam

Komentarz

WITAM
                      WŁAŚNIE WRÓCILIŚMY Z NASZEJ WYPRAWY I NO CÓŻ...
                      ZACZNĘ MOZE OD TYCH POZYTYWNYCH ASPEKTÓW NASZEGO POBYTU W HOTELU DRYADES))
                      HOTEL MALEŃKI, CZYŚCIUTKI, CICHUTKI, Z PIĘKNYM WIDOKIEM NA MORZE. HOTEL JEST POŁOŻONY NA WYSOKIEJ SKARPIE, Z KTÓREJ WIDAĆ MORZE)) WOKÓŁ HOTELU JEST LAS PIENIOWY, GDZIE PIĘKNIE MOZNA POSŁUCHAĆ NATURY. HOTEL IDEALNY DLA... NO CÓŻ NIE UMIEM OKREŚLIĆ GRUPY WIEKOWEJ. DLA MŁODZIEŻY TO TOTALNA KICHA (BRAK JAKICHKOLWEIK ROZRYWEK, NAWET NIE MA STOŁU DO PINK PONGA), DLA RODZIN Z DZIEĆMI TO PORASZKA (HOTEL CICHY OK, ALE NA SKARPIE NIE OGRODZONEJ, TRZEBA DZIECIAKA CIAGLE PILNOWAĆ, WRĘCZ NA KAŻDYM KROKU, NIE MA NAWET PIASKOWNICY. OPRÓCZ MALEŃKIEGO BASENIKU DLA DZIECI WIELKOŚCI JACUSSI, DZIECIAKI RÓWNIEŻ NIE MAJĄ TAM CO ROBIC. NAJWAŻNIEJSZĄ JEDNAK PRZESZKODĄ DLA WYJAZDÓW DO DANEGO HOTELU Z DZIEĆMI JEST ZEJSCIE NA PLAZE. ABY ZEJŚĆ NA COPRAWDA PRZEPIĘKNĄ PLAŻE (WIDOKI SĄ NIEZAPOMNIANE, MORZE CIEPLUTKIE, PLAŻA PIASZCZYSTO-ŻWIROWA, TRZEBA POKONAĆ OK 180 SCHODÓW W DÓŁ. SCHODY SĄ BARDZO STROME!!!! W DÓŁ SCHODZIŁO SIE JESZCZE OK, ALE POD GÓRKE TO JUZ PROBLEM.) nie polecam Hotelu dla osób z małymi dziećmi, które same nie będą w stanie zejść i wejść z tej wysokiej skarpy.
                      HOTEL DLA OSÓB STARSZYCH RÓŻNIEŻ ODPADA ZE WZGLĘDU NA OGROMNĄ ILOŚĆ DO POKONANIA TYCH SCHODÓW, KTÓRE NAPRAWDE SĄ STROME!!!
                      WŁAŚCICIEL HOTELU I JEGO OBSŁUGA, OPRÓCZ SPRZĄTACZKI RUSKIEJ, PATRZĄ NA TURYSTÓW Z POLSKI JAK JAKIŚ ODPAD!!! NIBY ŻYCZLIWI ALE NIE CZULIŚMY SIE TAM JAK KTOŚ CHCIANY. JEDYNYM PLUSEM NASZEGO POBYTU BYŁA SUPER EKIPA Z POLSKI, Z KTÓRYMI SPĘDZALIŚMY WIECZORY DO 23 PRZY BASENIE Z NIBY DRINKIEM. DOBRY HUMOR NAS NIE OPUSZCZAŁ I TO SIE LICZYŁO.
                      WYŻYWIENIE: POWIEM TAK, NIE NIE POWIEM BO NAPEWNO TO NIE BYLO ALL INCUSIVE LIGHT!!! CODZIENNIE RANO TO SAMO NA ŚNIADANIE (CHLEB,SER ZÓŁTY, MARTADELA, DŻEM, CZEKOLADA, PO AWANTURZE POJAWIŁY SIE POMIDORY, KAWA, HERBATA,SOKI, PŁATKI, MLEKO) NIC NA CIEPŁO, I CIAGLE TO SAMO!!!
                      OBIAD DLA NICH TO PRZEKĄSKA, I TAK TO BYŁO TRAKTOWANE.
                      KOLACJA TU POJAWIAŁY SIE DANIA JAK NADZIEWANA RYŻEM PAPRYKA, LUB TYLKO SAM GROZEK Z PUSZKI ZALANY SOSEM POMIDOROWYM, RAZ BYŁ KURCZAK Z FRYTKAMI, POTEM JAKIŚ BIGOZ Z BAKŁAŻANÓW, NA KONIEC ZAWSZE MIAŁ POJAWIĆ SIE DESER)) DLA NICH TO NP. ĆWIARTKA ARBUZA, LUB MALEŃKA MISECZKA CZEREŚNI, NO I CZEREŚNIE BYŁY JUŻ PRZEZ CAŁY TYDZIEŃ JAKO DESER!!!
                      GDY ZOBACZYŁAM TRZECIEGO DNIA TYLKO GROSZEK ZALANY SOSEM POMIDOROWYM, ZA PRZEPROSZENIEM SZLAK MNIE TRAFIŁ. POSTANOWIŁAM ZGŁOSIĆ TEN FAKT NASZEJ REZYDENTCE OCZYWISCIE Z CAŁĄ POZOSTAŁA EKIPĄ Z POLSKI, KTÓRA BYŁA ZSZOKOWANA ŻE MAMY TAKI PROBLEM. ZSZOKOWANIE JEJ BYLO WIELKIE CHOCIAŻ JUŻ TURNUS WCZEŚNIEJSZY RÓWNIEŻ JEJ ZGŁASZAŁ TAKI PROBLEM!!
                      PO TYM TROSZKE SIE POPRAWIŁO))
                      WIECZORKAMI GDY BIESIADOWALIŚMY PRZY BASENIE, PRZY WYBORZE DRINAKÓW (METAXY OCZYWIŚCIE ROZROBIONEJ Z BIMBREM, UZO, PIWEM,I WINEM)CHCĄ POTAŃCZYĆ BO EKPIA BYŁA NAPRAWDE SUPER, NASZ SUPER WŁAŚCICIEL PRZYCISZYŁ DO MINIMUM MUZYKE, KTÓRA I TAK GRAŁA CIUCHUTKO, ZMUSZAJĄC TYM WSZYSTKICH DO SIEDZENIA JAK NA STYPIE. SZKODA SŁÓW. CHCĄ WYPOŻYCZYĆ SKUTERA LUB KŁADA TO WIELKI PROBLEM, KTÓREGO NIE MOZNA ROZWIAZAĆ PRZEZ CAŁY TYDZIEŃ.
                      POWIEM TAK, MOZNABY BYŁO PISAĆ I PISAĆ. NAPEWNO TAM NIE WRÓCE I NAPEWNO NIKOMU TEGO HOTELU NIE POLECE. OPRÓCZ EKIPY, KRAJOBRAZU I CZYSTOŚCI W HOTELU WSZYSTKO NADAJE SIE DO WYCIĘCIA.
                      POZDRAWIAM WSZYSTKICH, KTÓRZY CHCA TAM POJECHAĆ. WYBIERAJCIE INNE HOTELE, GDZIE NIE JESTEŚCIE TRAKTOWANI JAK RUMUNII A GRECY NAWET PODAJĄC WAM SZKLANKE SOKU ROBIĄ WIELKĄ ŁASKE.
                      NA ŚWIECIE JEST WIELE PIĘKNYCH MIEJSC I HOTELI, KTÓRE TYLKO CZEKAJĄ NA NAS)))
                      NIE ZAPOMINAJCIE JESZZCE O SIEŚCIE OD 14 DO 18.
                      DO POBLISKIEGO MIASTECZKA SIVIRI JEST OK 800M RÓWNIEŻ ZEJŚCIE PO GLINIASTEJ STROMEJ DRODZE.

~sandi napisał(a):

> Hej, liczę bardzo że napiszesz cos po powrocie. Bawcie się
                      > dobrze!
                      > Pozdrawiam

[%sig%]

Komentarz

Strasznie mnie podłamałaś tym tekstem. Zapłaciłam już zaliczkę na dwa tygodnie. Co my tam będziemy robić przez dwa tygodnie?! Ale dziękuję, że napisałaś.
                        Pozdrawiam,
                        Sandi

Komentarz

Napewno zabierzcie jakieś gry planszowe bo tego też tam nie mają. życzę udanego wypoczynku. Jakbyś miała jakieś pytania to pisz napewno odpisze. Pozdrawiam
                          ~sandi napisał(a):

> Strasznie mnie podłamałaś tym tekstem. Zapłaciłam już zaliczkę
                          > na dwa tygodnie. Co my tam będziemy robić przez dwa tygodnie?!
                          > Ale dziękuję, że napisałaś.
                          > Pozdrawiam,
                          > Sandi

[%sig%]

Komentarz

Wybieram się do Dryades na początku sierpnia. Dla mnie opinia Sloneczko jest niestety nierzetelna. Jeżdząc trochę po świecie - można z góry przewidzieć co w Grecji oznacza hotel gwiazdki. Hotel reklamuje się zresztą jako odpowiednie miejsce dla odpoczynku dla osób lubiących cieszę i spokój - rozumiem zdenerwowanie Sloneczko, ale ludzie szukający zabawy i tylko zabawy powinni wybierać inne obiekty, tak samo jak ludzie oczekujacy spokoju mają do tego prawo i nie powinni być narażani na ciągłą impre. Jedzczenie mam nadzieję, że się to nie potwierdzi. hotele w grecji (a kilka razy byłem) słyną z dobrego chociaż skromnego (jak cała grecka kuchnia) jedzenia. A ich sałatka grecka (feta, oliwa, pomidory...) to po prostu maestria, tak samo jak zielone pomarancze, souvlaki i inne miejscowe specjały. Do zobaczenia w Dryades.

Komentarz

Witaj, mam ogromną nadzieję, że napiszesz coś pozytywnego po powrocie. Czytając opinie niektórych wczasowiczów można się podłamać. Czasem myślę że to my Polacy mamy poprostu takie podejście i przez to inni tak nas odbierają. Na niemieckich stronach są bardziej przyjazne opinie gości tego hotelu.
                              Napisz proszę po powrocie (kiedy wracasz???) swoją opinię.
                              Pozdrawiam,
                              Sandi

Komentarz

Trwa
                              X