Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Akrothos

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Akrothos

Wylatujemy 23 lipca z Wawrszawy. Może ktoś w tym samym terminie hotel Akrothos.

ja też 23 lipca z W-wy z Itaką, tyle, że najpierw tydzień objazdówki a potem tydzień w Akrathos.

Komentarz

Miło bedzie sie zapoznać w Akrothos bedziemy do 6 sierpnia. Jesteśmy małżeństwem po 40, pozdrowienia

Komentarz

Mogę tylko bardzo gorąco polecić tern hotel.Byłem tam z rodzinką w zeszłym roku Odpowiem na wszytskie pytania więc proszę śmiało zadawać

Komentarz

Czytałam trochę na temat tego hotelu stąd nasz wybór. Ale jeżeli moge prosic o kilka wskazówek to bardzo chetnie. Chcielibyśmy wypożyczyć np. skuter czy w tamtym rejonie są takie wypozyczalnie. Trochę mnie zaniepokoiły ostanie wypowiedzi na temat jedzenia. Mam nadzieje, że osoby które to pisały przesadzały. Jak sie najlepiej poruszać w tym rejonie. Co warto zobaczyć w okolicy. Planujemy z wycieczek Saloniki, Meteory i opłynięcie półwyspu.
          Pozdrawiam,

Komentarz

Witam! Drogi Chesterze.Hotel Akrathos słynie ze swojej kuchni i nie ma greka na chalkidiki,który by go nie znał.Przyjeżdża tu sama niemiecka elita.Jestem bardzo wymagającym klijentem i muszę powiedzieć,ze to co przeżylem w tym hotelu przeszło wszelkie możliwe granice.Hotel ma **** a nie ***** ponieważ jest stasunkowo mały.Jest kategori A więc w Grecji można go uznać za *****.Jeśli chodzi o kuchnie:Przez całą stołówkę ciągnie się stół,na którym ugina się TRADYCYJNE greckie jedzenie.Ośmiornice,krewetki same frykasy!Dla dzieci gaaretki ciasta(osbny stół!).Rano pamiętam oprócz wędlin,serów,twarożków byly kiełbaski podsmażane,gotowane,które mi bardzo smakowały.Oczywiście pieczywo,które tradycyjnie kroi się używając noża i matriału,aby ękoma nie dotykać go!Następnie opisze wszytsko.Pokoje:Bardzo ładne sprzątane codziennie.Proszę dać mały napiwek,a obsługa napewno bardzo się postara.Raz usypano nam łóżko różami!Klimatyzacja 24h bez problemów.W telewizji naturalnie polonia,niemiecka Viva i reszta europejskich kanałów.Następną bardzo dobrą rzeczą był sklep!Jako jedyny hotel Akrathos miał właśny sklep,gdzie można było dostać wszytsko!Turyści z hoteli Theoxenia (;/ gdzie śmierdziało szmbem ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)zawsze do nas przychodzili.Plaża:CUD!Akrathos ma największą plaże,reszta hoteli ma bardzo wąskie.Oczywiście piękne parasole s łóżkami.Na plaży bar,gdzie przy all inclusive dostawało się fantastyczną pizze i hotdogi,frytki no i naturalnie napoje.W hotelu pracuje ok.50% polskiej obslugi (praktykańci) więc zawsze jakieś lodziki dostawaliśmy za friko Na plażę zejście jest przez kładkę na ulicą,a nie jak w reszcie hoteli przez okropny podziemny tunel,gdzie nocą jest ciemno jak w....w....jaskini :P Jeśli chodzi o rezydentkę BP Itaka panią Monikę Oziębłą.Ojj tak...Ona na pewno nie była zimna Bardzo sympatyczna.Byłem zTriadą,ale zawsze jeździliśmy z Itaką.Była bardzo miła.Właśnie ona powiedziała nam,ze Akrathos słynie z wyśmienitej tradycyjnej kuchni.Polecam wycieczkę do Salonik.Bardzo ciekawa.Rejs wzdłuż "palca"Athos również.Co do wypożyczalni,o którą pytałeś to na pewno znajdziesz w Ouranapoli.Bardzo łatwo tam dojechać taksówką.Odradzam autobusy!!Jeżdżą jak chcą.~spóżnienie min.30 minut!!W ouranapoli napisy We speak English,Wir sprechen Deutsh,Mówimy po polsku! Jeżeli chodzi o animacje to dzieci się napewno nie będą nudzić.Prawdą jest,iż animacje prowadzone są w języku niemieckim,ale i tak można się świetnie bawić.Noc Gracka tak..Niezapomniany taniec brzucha oraz tradycyjna Zorba!!Widowski,które trzeba zobaczyć.Proszę nie nażekać na niemców.Oni są bardzo sympatyczni!Bawią się wspaniale.Wieczorami zawsze puszcane są jakieś mecze na otwartym powietrzu. Jeśli będizesz mieć jeszcze jakieś pytania..wal śmiało

Komentarz

Jeśli chodzi o wycieczkę na Meteory...Byliśmy z Triadą,ale pewnie Itaka ma tak samo.Wyjeżdża się o 4 nad ranem!Posiłek wydawany jest już o 3 więc nie pojechaliśmy ze względu na dziecko

Komentarz

Doczytałem się,ze jesteście małżeństwem po 40 więc będą to dla was niezapomniane wakacje.Malownicze widoki itp.Akrathos jest na dośc dużym wzniesieniu,więc trzeba sie liczyć czasami z podchodzeniem pod górę,ale to nie sprawia trudności.Odradzam tzw "Słoneczny rejs"trwa on około 3-4h.Płynie się na kilka wysepek,ale tu na każdej spędza sie po ok.1h tzw.czas wolny więc porsze sobie wyobrazić.Najśmieszniejsze bylło to jak poszliśmy brzegiem wyspy a tam goła dziewczyna z gołym facetem,dośc młodzi może ze 20 lat się myli i pieścili,ale nie tka namiętnie tylko no cóż jak nudyści Koło recepcji znajduje się komputer z internetem.Aby z niego skorzystać należy zakupić kartę czasową w recepcji.Jest to całkowity złom,ale żeby wsyłać maila to się nadaje

Komentarz

Bardzo mi miło,że mogłem pomóc!Jak już wspom,niałem jestem bardzo wymagający.Jechałem do Grecji troche niezadowolony z powodu braku ***** hoteli w ofertach,ale Akrathos mnie najzwyczajnie zaskoczył!Życzę miłego urlopu.Nie będe dostępny do piątku więc na wszelkie pytania odpowiuem w weekend

Komentarz

Wielkie dzięki za wszystkie informacje. O wrazeniach napisze po powrocie. Bardzo chciałabym potwierdzić opinie o tym hotelu ale tak jak pisałam wczesniej troche mnie zmroziły negatwne relacje jednego forumpowicza.
                    Pozdrawiamy

Komentarz

Zapomniałam dodać że jedziemy bez dzieci , nasze sa juz duże i same sobie jeżdżą ale bywając na wakacjach za granicą nie przeszkadzaja nam animacje dla dzieci i do tego w obcym jezyku. Wybieramy hotele z opcja ALL aby sie o nic nie martwić. Nie dlatego że jemy na okrągło bo zapłacilismy tylko dlatego aby móc spróbować różnych specjałów.
                      Jeszcze raz pozdrawiam i do "zobaczenia" po powrocie.

Komentarz

hotel to klasyczna dziura na pustkowiu , wokól poza plażą nic więcej nie ma
                        jesli ktos pisze o 5* to chyba dowcip
                        W AllInc podłe miejscowe trunkii i jakas lewa polo-cocta
                        nuuuuda chyba ze ktos namiętnie lubi frytki i hot-dogi

Komentarz

Jesteś chyba śmieszny!Trzeba było lecieć do The Oxeni i wąchać zapach szamba.Sam przechodziłem z zadbanej plaży Akrathosa na ich brudną i śmierdzącą!

Komentarz

Właśnie wróciliśmy. Niedługo napisze wiecej, jesteśmy zadowoleni z wyboru tego hotelu, pozdowienia

Komentarz

Bardzo się cieszę,że jesteś zadowoloy z tego hotelu.Tak jak mówiłem jest on lepszy od konkurencji,a w przyszłości chcialbym jeszcze raz sie do nieo wybrać

Komentarz

Trwa
                              X