Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

proszę o informacje praktyczne

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• proszę o informacje praktyczne

Witam w maju jade na 7+7 do Grecji, pobyt jest w Kriopigi na Kasandrze. Czytając wasze posty wiem, ze byliście w tej miejscowości wiec prosiłbym o informacje praktyczne dot.np -komunikacji autobusowej, -cen wypozyczenia aut na dobe, i -nformacji gdzie na wlasną rekę mozna pojechać samemu i cos zobaczyc wszystko co moze sie przydac Pozdrawiam serdecznie i bede wdzięczny za jakąkolwiek pomoc w tym temacie

szczerze- kriopigi to dziura. ale przystanki są i często jeżdzą autobusy. Nie wiem czy w kriopigi jest jakaś wypożyczalnia samochodów, ale w miejscowościach obok napewno. Co do cen to nie jestem pewna, ale tak jak wszędzie chyba. polecam wypad wieczorny do kalithei, choć to hanioti ma swój klimacik.
    Wszystkie miasteczka sa rozmieszczone blisko siebie wiec ja polecam skuter na takie wypady a samochód na dalsze jak np. do salonik czy na sithonie.

Komentarz

~aneta~
      Czy możesz powiedziec cos więcej na temat skuterków w Kriopigi ..czy w tej miejscowości mozan to ząłatwic?? i jakie sa ceny i najważniejsze czy wypozyczyc mozna bez problemy gdy posiadasz prawko kat.B??

Komentarz

Trwa
      X