Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Blue Bay

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Blue Bay

Witam. Chcemy jechać z 11letnia córką do Hotelu Blue Bay z Triady (HB). Szukamy kameralnego hotelu, niska zabudowa, oddalonego od miasta. Czy ktoś tam był? Czy w okolicy można coś pozwiedzać? Ciekawa jestem opini na temat pobytu w tym hotelu. W sobotę tj. 15-03.2008 mamy zapłacić za pobyt. Czy do tego czasu ktoś posłuży mi radą? Będę wdzięczna. Pozdro Dorota

ja tez bym sie chciala cos o tym hotelu wiecej dowiedziec ) wyjazd w sierpniu, jak okolice, czy to dobra baza wypadowa do zwiedzania grecji??

Komentarz

http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=203
      wejdź na te forum więcej się dowiesz.Pozdrawiam

Komentarz

witam,ja jadę z mężem d 4.08 na 2 tyg tj 7+7-czy mogłaby mi pani cś więcej napisać? byłabym bardzo wdzięczna bo nigdzie nie ma opinii o tym hotelu.
        z góry bardzo dziękuję.

Komentarz

witam
          wybieram się z mężem do tego hotelu 04.08. z triadą. Czy mogłaby mi Pani napisać coś o hotelu? o położeniu? czystości? jedzeniu?
          z góry bardzo dziękuję

Komentarz

Witam,
            byliśmy w tym hotelu 4lata temu z Itaki.Hotel znajduję się w pobliżu miejscowości Agia Pelagia, uroczego miasteczka.
            Hotel składa się z budynku głównego 4* i z innego budynku oddalonego kilkadziesiąd metrów 3* standard b.średni.My się dobrze bawiliśmy, bo byliśmy z fajnymi ludżmi, ale już bym tam nie pojechała.do plaży daleko i plaża paskudna, baseny średnie, jedzenie też. atrakcji brak, wdziędzie pod górę!
            jeśli macie wybór wybierzcie coś innego.
            Nawet Itaka chyba się wycofała z tego hotelu...
            pozdr

Komentarz

Trwa
            X