Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Hotel Aristoteles Beach

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Hotel Aristoteles Beach

Witam. Ja wyruszam na wypoczynek do Hotelu \"Aristoteles beach\" w Grecji, Chalkidiki. Słyszałam dużo pozytywnych opini, ale też bardzo dużo negatywnych, dlatego mam pytanko o takie plusy i minusy. Oczywiście prosiłabym aby były to Wasze zdania, np. Plusy: 1)... 2)... Minusy 1)... 2)... Ja lecę z Triady, z Warszawy i mam pytanie do kogos kto leciał z Triady z lotniska w stolicy: Jak zachowywali się pracownicy Triady? I róne odnośnie lotniska i tego biura podróży. P.S. - Czy ktoś leci w podobnym terminie co ja czyli 16.06 - 30.06 do Aristoteles Beach w Grecji.

hejka ja jade od 2 czerwca do tego hotelu po przeczytaniu nie których opini to jestem zawiedziona wybrałam anclusive i czegoś wymagam mam nadzieje ze bedzie dobrze jak możesz odpisz mi na poczte adres wiesia333@wp.pl.i prosze tych kto jada własnie 2 czerwca o skontaktowanie lepiej by było podzielić sie informacjami.Piszcie na adres poczty wiesia333@wp.pl

[%sig%]

Komentarz

Witam! Lecę z mężem do Grecji na objazdówkę z Triadą, w terminie od 09.06.2008-23.06.2008 z Poznania. Jeśli pierwszy będzie objazd to w tym hotelu będziemy od 16.06.2008, jeśli będzie najpierw wypoczynek [ co raczej bym nie chciała, bo wolę wypoczywać po objeździe], to w hotelu będziemy od 09.06.2008. proszę o kontakt na e-mail. Pozdrawiam.~veneece napisał(a): > Witam. > Ja wyruszam na wypoczynek do Hotelu "Aristoteles beach" w > Grecji, chalkidiki. > Słyszałam dużo pozytywnych opini, ale też bardzo dużo > negatywnych, dlatego mam pytanko o takie plusy i minusy. > Oczywiście prosiłabym aby były to Wasze zdania, np. > Plusy: > 1)... > 2)... > Minusy > 1)... > 2)... > Ja lecę z Triady, z Warszawy i mam pytanie do kogos kto leciał > z Triady z lotniska w stolicy: > Jak zachowywali się pracownicy Triady? I róne odnośnie lotniska > i tego biura podróży. > > P.S. - Czy ktoś leci w podobnym terminie co ja czyli 16.06 - > 30.06 do Aristoteles Beach w Grecji.

Komentarz

Witam!
        Ja lecę z mężem z Poznania do Grecji 7+7 z pobytem w Aristoteles Beach .
        Jeśli pierwszy tyg. będzie pobyt, to w tym hotelu będziemy od 09.06.08-16.06.08.
        Jeśli będzie pierwsza objazdówka, co wolałabym, to w hotelu będziemy od 16.06.08-23.06.08 i wtedy prawdopodobnie się spotkamy na miejscu.
        Życzę miłych wrażeń i do zobaczenia w Grecji.
        Lidia D.

Komentarz

bardzo proszę napisz mi jak było w hotelu Aristoteles Beatch bo wyczytałam,że byłaś tam w ubiegłym roku.Ja lecę tam z Pyrzowic w okresie 29 czerwiec-13 lipiec 2009r.Odpowiedź jeśli to oczywiście możliwe prześlij na adres emailowy ampawlowska@czestochowa.um.gov.pl

Komentarz

WItam,
            mam pytanko: czym się różni aristoteles beach od aristoteles resort&spa?
            W triadzie to różnica w cenie ok 400zł, więc jestem ciekawy czy warto

Komentarz

Witam,

Hotel Aristoteles Beach jest na półwyspie Kassandra ( 2 km od Afitos), natomiast Aristoteles Resort&Spa na półwyspie Athos (około 2/3 km od Ouranopolis) i jest o wyższym standardzie.

Pozdrawiam,
              Maja

Komentarz

To przede wszystkim sa 2 zupelnie inne hotele polozone w zupelnie innym miejscu: Beach na pierwszym "palcu" Chalkidiki, Resort&Spa na trzecim "palcu". Nie wiem czy jest na forum ktos kto zaliczyl pobyt w obu i jest w stanie je porownac z wlasnego doswiadczenia. Poszukaj opinii o tym drozszym. Jesli chcesz spedzic caly urlop w hotelu to nie polecam AB, wtedy warto zasiegnac jezyka odnosnie AR&S. Jesli chcesz zwiedzac okolice to AB da sie przezyc ( lepszy punkt wypadowy, blizej do Salonik, a co za tym idzie i do dalszych punktow typu: meteory, Olimp, Petralona. w poblizu wieksze centra "rozrywkowe: Kalithea, Kriopigi).

Komentarz

Trwa
                X