Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Siviri (hotel Calypso) z Itaką

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Siviri (hotel Calypso) z Itaką

Hej! 1 września wybieram się do Siviri (hotel Calypso). Bardzo proszę o informację czy w miasteczku lub okolicy jest jakieś biuro podróży, w którym można wykupić wycieczki i czy opłaca się na nie jechać. I jeszcze jedno pytanko, czy podróż z Itaką jest naprawdę tak straszna jak wypowiadały się niektóre osoby na forum? Bardzo dziękuję za wszelkie odpowiedzi [%sig%]

o miasteczku już pisałam /wątek o jakimś innym hotelu,którego Itaka nie miała w zeszłym roku/,z wycieczek korzystaliśmy organizowanych przez Itakę,firma wywiązała się ze wszystkiego jak należy-opóźnienie odlotu do ok.godz. to chyba nie tragedia.Rezydentka opisywana bardzo źle przed moim wyjazdem/ta sama co i podczas mojego pobytu/ okazała się bardzo kompetentną zorganizowana kobietą.Niektórzy po prostu sami nie wiedzą czego chcą.
    W zeszłm roku ludzie którzy odpoczywali w tym hotelu byli zadowoleni.
    Zyczę udanych wakacji.

Komentarz

Witam, Ja byłam w Siviri w zeszłym roku i jestem bardzo zadowolona z tego wyjazdu; byłam w w hotelu IRIS z Ecco Holiday - sam hotel był super, a miejscowość bardzo urokliwa i raczej dla osób, które szukają spokojnego miejsca na wakacje, plaża niewielka ale czysta i dosyć raczej mało oblegana; jeśli chcesz to mogę Ci przysłac kilka zdjęć na maila Pozdrawiam Maja

Komentarz

Bardzo dziękuję za odpowiedzi
        ~Majusia_25 bardzo bym prosiła o parę zdjęć Jestem bardzo ciekawa tego miejsca Mój e-mail: lilith__20@wp.pl
        Pozdrawiam

[%sig%]

Komentarz

ania_22 napisał(a):

> Hej! 1 września wybieram się do Siviri (hotel Calypso). Bardzo
          > proszę o informację czy w miasteczku lub okolicy jest jakieś
          > biuro podróży, w którym można wykupić wycieczki i czy opłaca
          > się na nie jechać.
          > I jeszcze jedno pytanko, czy podróż z Itaką jest naprawdę tak
          > straszna jak wypowiadały się niektóre osoby na forum?
          > Bardzo dziękuję za wszelkie odpowiedzi
          >
          > [%sig%]
          Cześć ja właśnie wróciłam z rodziną z dwutygodniowego pobytu w Sivirii. Miasteczko bardzo miłe i spokojne szczególnie teraz kiedy Grecy zakonczyli swój sezon urlpowy. My tez korzystalismy z biura ITAKA. Uwazam,ze biuro wypełnia swoje zobowiązania na szóstkę - zaraz po przylocie w autobusie rezydentka p. Ewa udzieliła fachowych informacji o pobycie, kazdy dostał krótki informatorek o wyc. fakultatywnych i nie tylko. W hotelach oprócz dyżurów sa dość dokładne informacje w przygotowanych segregatorkach , łącznie z tel. do lekarza i mini słowniczkiem.

Wycieczki:My byliśmy na póldniowej wokól KASSANDRY - warto jechać, do Meteorów - jak najbardziej - cena 44 EUR + 2x 2 EUR na wejścia do 2 klasztorów - widoki super choć trzebatrochę wcześnie wstać, wycieczka na ATOS - też polecam , w podobnej cenie jakna Meteory dla tych co lubią płynąć stateczkiem - bo rejs trwa 3 godzinki ale widoki cudne a poza tym Nam udało sie zobaczyć pływające wokól stateczku DELFINY !!!!
          Nie wiem jak jedzenie w waszym hotelu - w Jenny i Samel niestety nie było greckie, podawane jak w stołowce szkolnej - do picia na kolację woda z kranu + kostki lodu !!!! i niestetymało urozmajcone menu z ciagle ta samą sałatką.W Sivirii można dobrze i całkiem niedrogo zjeść na dep[taku - na wynos są bardzo smaczne suvlaki/szaszłyki/ i gyros w cenie 2,30 -2,70 EUR. polecam tawernę PORTO NIKOS - pracuje w niej przesympatyczny Grk ,który ma narzeczoną w Polsce i do Polaków zwraca się z sympatią. Pyszne mają sałatki i dana z grila/ do 9 EUR/

Życzę udanego pobytu!!!!!

Komentarz

Bardzo dzięuję za informację

[%sig%]

Komentarz

polecam z calego serca siviri. fantastyczne miejsce zdala od calego zgielku duzych miast. co do PORTO NIKOS, polecam jak najbardziej, jedzenie bardzo dobre, obsluga fantastyczna. mialam przyjemnosc poznac sie dosyc blisko z ludzmi ktorzy tam pracuja i z wlascicielami. nie bede ukrywac, ze zaciekawil mnie ten "Grek" co do hoteli, to jest calkiem znosnie, ale jedzenie jest nieudolnie robione pod polakow( psy na akropolu nie chcialy jesc naszego hotelowego prowiantu), ale za niewielka cene mozna zjesc bardzo dobrze wlasnie w porto nikos. milego pobytu wszystkim wybierajacym sie do siviri

Komentarz

Trwa
              X