Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

chalkidiki FLEGRA PALACE

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• chalkidiki FLEGRA PALACE

Właśnie wróciliśmy z objazdówki dookoła Grecji i pobytu na Chalkidiki w Hotelu Flegra Palace. Chętnie odpowiem na pytania.

cześć!
    Chętnie skorzystam z twoich porad. Ja lecę z rodzinką 18/08/2008 też na objazdówkę i pobytem we Flegra Palace. Od kilku dni śledzę forum, ale informacji niewiele. Jedziemy pierwszy raz do Grecji - zatem interesuje mnie wszystko!
    Pozdrawiam

Komentarz

Napisz co chcesz wiedzieć. Skąd jedziesz?

Komentarz

Musisz się przygotować na duże upały. I wiele godzin w autokarze. Pewnie piętrowym. Nasza grupa liczyła 130 osób. Dwa autokary i dwóch pilotów Oksana i Rafał. Byliśmy w grupie Oksany. Trzeba przyznać, że kobitka ma pasję, a taki powinien być pilot. Osoby z z 2 grupy też w sumie były zadowolone. Trzeba przyznać, że organizacja objazdówki bardzo dobra. Wszystko się odbyło i o dziwo o czasie. Można się przyczepić do jednego hotelu, w któRym są dwie noce. Kiepskie jedzienie i właściciele do kitu, zepsuta wida i klima, a na dzień dobry nie było prądu. Za to pierwsz i ostatnia noc w fajnym hotelu pod salonikami. W większości hoteli basen więc po trudach dnia w autokarze można pomoczyć zbolałe ciało w wodzie. Jeśli chodzi o hotel Flegra Palace to wart polecenia. Ładne pokoiki, nowiutkie, pachnące i dobrze wyposarzone. Weź jakieś filmy na dvd, bo w tv nie ma polskich programów, ale fajnie, bo w greckiej tv nie ma lektorów w czasie filmów są litery a ścieżka jest oryginalna, jak znasz angielski problem masz z głowy. Obsługa w hotelu międzynarodowa i bardzo miła. Jedzonko puchotka i nawet urozmaicone. {olecam wykupienie za 11 eu All.To dodatkowy obiad i picie do woli. Jeśli chodzi o rezydentki w czasie pobytu to są na dzień dobry i do widzenia nie mają nawet dyżurów. Jakaą pani podała numer i adres biura w razie problemu i to wszystko. Problemów nie było więc małóa strata. Ale w drodzie powrotnej na lotnisku rozmawialiśmy z turystami z inego hotelu, którzxy ięli problemy z brudem i robactwem i nie mogli się doprosić pomocy. Tak więc my mieliśmy szczęście i nosa jeśli chodzi o wybór hotelu.

Komentarz

Witam!
          W niedzielę wylatuję z rodziną i znajomymi do Grecji - z biura Rainbow Tours - tydzień objazd i tydzień we Flegra Palace. Dzięki za dotychczasowe informacje Chciałabym jeszcze wiedzieć czy w hotelach są ręczniki? Fajnie, że w hotelach na objeździe są baseny I generalnie czy byliście zadowoleni z samej Flegry? Bo naczytałam się wcześniej różnych opinii i prawie wszystkie były bardzo krytyczne.
          Pozdrawiam

Komentarz

Hej!
            We wszystkich hotelach były ręczniki, mydła, szampony. (w jednym tylko małe ręczniki ale za to dużo) POstarajcie się trafić do grupy Oksany. Najlepiej na lotnisku podejść do niej i poprosić. Taka szczupła blondynka, będzie was kierowała do autobusu i pojedzie z wami do pierwszego hotelu.
            Jeżeli chodzi o Flegra - to hotel jest super, odnowiony w tym roku i chyba nowy właściciel. Pokoje wygodne, sprzątane właścieiw każdego dnia, z TV, DVD. Nie ma w nich aneksu kuchennego (a jest w opisie Biura). Ale jeżeli wykupicie ALL to nic nie jest potrzebne, bo jedzienia i picia pod dostatkiem przez cały dzień. Raczej nie licz na pomoc rezydentki, a o wszystko pytaj w czasie drogi Oksanę, jest bardzo kompetentna. Pozdrawiam i zazdroszczę, że to wszystko przed Wami.

Komentarz

Cześć!
              Upały na objazdówce są do przeżycia. Ćwiczyliśmy ten temat w Turcji i Egipcie. Mam pytanie, ile faktycznie wynosił koszt uczestnictwa w całym programie od osoby dorosłej (w/g katalogu około 100 EUR) i czy dla dzieci są takie same opłaty( moje mają 11 i 14 lat). Czy proponowano dodatkowe wycieczki fakultatywne w czasie objazdu - jaki jest ewentualny ich koszt i które są godne polecenia. Obiado-kolacje wykupiliśmy ze względu na dzieci, a w hotelu też skorzystamy z ALL.
              Autokar mam nadzieję jest w miarę, jak z zajmowaniem miejsc ( w Turcji niby w/g terminu rezerwacji, część osób jechała w busie bez przewodnika).
              A jeżeli chodzi o Flegra ... leżaki i parasole na plaży płatne - jaki to koszt i czy są ręczniki na plażę.
              Pozdrawiam

Komentarz

bubuś napisał(a):

> Cześć!
                > Upały na objazdówce są do przeżycia. Ćwiczyliśmy ten temat w
                > Turcji i Egipcie. Mam pytanie, ile faktycznie wynosił koszt
                > uczestnictwa w całym programie od osoby dorosłej (w/g katalogu
                > około 100 EUR) i czy dla dzieci są takie same opłaty( moje mają
                > 11 i 14 lat). Czy proponowano dodatkowe wycieczki fakultatywne
                > w czasie objazdu - jaki jest ewentualny ich koszt i które są
                > godne polecenia. Obiado-kolacje wykupiliśmy ze względu na
                > dzieci, a w hotelu też skorzystamy z ALL.
                > Autokar mam nadzieję jest w miarę, jak z zajmowaniem miejsc ( w
                > Turcji niby w/g terminu rezerwacji, część osób jechała w busie
                > bez przewodnika).
                > A jeżeli chodzi o Flegra ... leżaki i parasole na plaży płatne
                > - jaki to koszt i czy są ręczniki na plażę.
                > Pozdrawiam

Witam! Koszt uczestnictwa wynosi 100 EUR/ dorośli, dzieci niecałe 50. Dodatkowo jest rejs po k****e korynckim i wieczór grecki w Atenach. Ok 25EUR/os, a może więcej, nie pamiętam dokłądnie, ale warto. Autokar jest starawy, piętrus i jeśli liczycie na klimę, taką z prawdziwego zdarzenia, to się przejedziecie. Jakiś nawiew był ale osoby siedzące na początku i na końcu na piętrze miały parówkę. My na szczęściesiedzieliśmy po środku, na górze i to były najlepsze miejsca. Na dole nie narzekali. Jeśli jedziecie w 4 osoby to pewnie będziecie mięli miejsca na dole przy stole, ale dwie osoby jadą tyłem do kierunku jazdy. Miejsca przydzielał pilot, ale nie wiem czym się kierował, bo raczej na 100 nie kolejnością zgłoszeń.
                Jeśli chodzi o Flegra to leżaki na plaży 5 EUR komplet, ale możesz iść z rachunkiem do baru i w to miejsce dostaniesz napoje. Ręczniki na plażę są ale trzeba dać zastaw chyba 40 EUR. I do woli możesz sobie w recepcji wyieniać. Pozdrawiam serdecznie

Komentarz

bubuś napisał(a):

> Cześć!
                  > Upały na objazdówce są do przeżycia. Ćwiczyliśmy ten temat w
                  > Turcji i Egipcie. Mam pytanie, ile faktycznie wynosił koszt
                  > uczestnictwa w całym programie od osoby dorosłej (w/g katalogu
                  > około 100 EUR) i czy dla dzieci są takie same opłaty( moje mają
                  > 11 i 14 lat). Czy proponowano dodatkowe wycieczki fakultatywne
                  > w czasie objazdu - jaki jest ewentualny ich koszt i które są
                  > godne polecenia. Obiado-kolacje wykupiliśmy ze względu na
                  > dzieci, a w hotelu też skorzystamy z ALL.
                  > Autokar mam nadzieję jest w miarę, jak z zajmowaniem miejsc ( w
                  > Turcji niby w/g terminu rezerwacji, część osób jechała w busie
                  > bez przewodnika).
                  > A jeżeli chodzi o Flegra ... leżaki i parasole na plaży płatne
                  > - jaki to koszt i czy są ręczniki na plażę.
                  > Pozdrawiam

Witam! Koszt uczestnictwa wynosi 100 EUR/ dorośli, dzieci niecałe 50. Dodatkowo jest rejs po k****e korynckim i wieczór grecki w Atenach. Ok 25EUR/os, a może więcej, nie pamiętam dokłądnie, ale warto. Autokar jest starawy, piętrus i jeśli liczycie na klimę, taką z prawdziwego zdarzenia, to się przejedziecie. Jakiś nawiew był ale osoby siedzące na początku i na końcu na piętrze miały parówkę. My na szczęściesiedzieliśmy po środku, na górze i to były najlepsze miejsca. Na dole nie narzekali. Jeśli jedziecie w 4 osoby to pewnie będziecie mięli miejsca na dole przy stole, ale dwie osoby jadą tyłem do kierunku jazdy. Miejsca przydzielał pilot, ale nie wiem czym się kierował, bo raczej na 100 nie kolejnością zgłoszeń.
                  Jeśli chodzi o Flegra to leżaki na plaży 5 EUR komplet, ale możesz iść z rachunkiem do baru i w to miejsce dostaniesz napoje. Ręczniki na plażę są ale trzeba dać zastaw chyba 40 EUR. I do woli możesz sobie w recepcji wyieniać. Pozdrawiam serdecznie

Komentarz

Witam,
                    moze pamietasz nazwe hotelu, gdzie mieliscie nocleg w Salonikach przynajmniej polozenie tego hotelu (czy jest daleko do centrum historycznego),

bylbym wdzieczny za odpowiedz,

pozdrawiam,

Michal

Komentarz

Na objazdówce nie wszyscy byli w hotelu ++++ nad morzem pisze do p.baala.
                      Byliśmy razem na tej objazdówce tylko w grupie Rafała i spaliśmy w hotelu++ przy drodze /dramat/
                      Ogólnie objazdówka super w stosunku do tego co robiła triada to pewex.
                      Drobna wpadka w windą ,której nie było za drzwiami to się zdarza ,ale wystarczył telefon do rafała i ok
                      NASZ HOTEL POBYTOWY TO BYŁO DNO
                      POLECAM FLEGRA-WSZYSCY Z NASZEJ GRUPY GO POLECALI MYŚMY SIĘ NA NIEGO NIE ZDECYDOWALI BO JEGO ZDJĘCIA W KATALOGU BYŁY WIRTUALNE.

POLECAM WYPOŻYCZENIE MOTORÓWKI /NA 4 GODZINY OK 100 EURO Z PALIWEM /

Komentarz

Trwa
                      X