Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Philoxenia/Psakoudia/Chalkidiki

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Philoxenia/Psakoudia/Chalkidiki

Wróciłam z hotelu Philoxenia w Psakoudii/Chalkidiki chętnie odpowiem na wszystkie pytania.Ogólnie hotelik wpożo i jak najbardziej adekwatny do ceny i gwiazdek.Na teranie hotelu czysto,obsługa miła, jedzenie bardzo greckie(śniadania bardzo monotonne i bez specjanego wybory,natomiast z kolacjami już było lepiej).Basen czysty leżaki zawsze wolne, mało cienia i parasoli.Odległośc do plaży jak w katalogu,plaża w miarę czysta.Standard pokoju jak w ofercie,ręczniki i pościel wymieniane co trzy dni,sprzątanie trochę po łebkach ale dało się przeżyć. Ta parwadę jedno czego można się przyczepić to opieka panujacego rezydenta-totalna porażka.Niestety marka biura Scan Holiday dzięki niekompetencji i braku zaangażowania pani rezydent została mocno zachwiana.Od samego początku pasmo nieszczęść i braku informacji.Zero profesjonalizmu,nie wiedziała gdzie jest autokar, nie przywitała swoich gości w przeciwieństwie do niemieckiego przedstawiciela biura.A skoro powitania nie było, to nie ma co marzyć o pożegnaniu,nawet nie sprawdziła czy lista gości się zgadza.Nie potrafiła zachęcić do sprzedaży wycieczek,nie mówiąc o tym,że na zadane dodatkowo w tym temacie pytania nie znała odpowiedzi lub udzielała błędnych.Na prośbę o stawienie się w hotelu uskuteczniała esemesową przepychankę,tłunacząc się brakiem czasu i nawełam pracy na statku(cokolwiek miało to znaczyć).W ogólnych ocenach pani rezydent w skali od 1 do 10 ,otrzymuje 1. pozdrawiam i życzę wszystkim miłego wypoczynku

Witam - ja myśle o tym hotelu w tym roku ;-D. Potrzebuję hotelu praktycznie tylko do nocowania i jedzenia -opcja HB-ponieważ mamy zamiar tam pojechac i troche pozwiedzac. Prosze mi powoedziec jak się ma sprawa z sanitariatami w pokojach bo na holidaycheck widziałam niezbyt ciekawe zdjęcia... Jade z dzieckiem więc wolałabym wiedzieć wczesniej jak sie sprawy mają. Widziałam tez na zdjęciach mini plac zabaw -czy jest gdzies w pobliżu?
    Będę bardzo wdzięczna za wszelakie informacje na temat techo hotelu - jest ok czy może mam szukać czegoś innego? Z tego co się zorientowłam pobyt tam jest bardzo tani... Dziękuje Anka

Komentarz

O ile mnie pamięc nie myli to plac zabaw znajduję sie na terenie hotelu. Pobyt jest stosunkowo nie drogi,ale warunki całkiem przyzwoite. Mozesz spokojnie wybrac się tam z dzieckiem.

Komentarz

Trwa
      X