Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Chalkidiki - Nea Plagia

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Chalkidiki - Nea Plagia

mam pytanko czy ktoś może był na Chalkidiki w miejscowosci Nea Plagia???? wybieram się tam we wrześniu, a w internecie mało jest informacji na temat tej miejscowości

a na ktorym to "palcu" Chalki?

Komentarz

na pierwszym - kassandrze

Komentarz

My też we wrześniu tam jedziemy, napisz dokładnie którego i z jakiego biura.

Komentarz

3-go wrzesnia z funclubem

Komentarz

ja byłam z fun clubem - apartamanty bellisima - było suuuuper apartamenty śliczne, czyste, zadbane - ręczniki nawet mieliśmy w pokojach a nie miało być polecam

Komentarz

napisz prosze jaka pogoda, jak dlugo jechaliscie, jakie jedzonko, knajpki i co najwazniejsze czy duzo tam turystow?????

Komentarz

pogoda ekstra - bo niby jaka jechaliśmy z poznania ok 30h - wszystko do przeżycia (poduszka,kocyk,jedzonko,gazetki i muzyczka ) jedzonko takie w miarę ale knajpki drogie, polecam rzeźnika na przeciwko plaży - bardzo dobre mięsko, które robiliśmy w pokojach weźcie sobie z polski ser żółty hehe bo jest strasznie drogi i jakiś ryż czy makaron bo na mieście ciężko finansowo się żywić

Komentarz

Kala a napisz jeszcze czy te pokoje zaopatrzone w jakas lodowke, garki, sztucce itp?
                  i co mnie najbardziej interesuje - czy duzo turystow na plazy i czy w morzu sa jakies jezowce, meduzy czy trzeba specjalne obuwie? sorki ze tak cie magluje ale jako jedyna sie odezwalas po powrocie i napisalas;-) z gory dzieki!

Komentarz

prosze o nowe wiadomości z nea plagia fanclub wybieram się tam w 2010 dzięki

Komentarz

Trwa
                    X