Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

chalkidiki nea plagia

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• chalkidiki nea plagia

Też tam się wybieramy i nic nie możemy znaleźć o tej miejscowości

a z jakim jedziecie biurem podrozy i w jakim terminie?

Komentarz

Jedziemy 12 września z Fun Clubem

Komentarz

no to my jedziemy przed wami bo 3-go wrzesnia i tez z funclubem, a jezdzilas juz moze z tego biura gdzies? bo ja pierwszy raz

Komentarz

Nea Plagia to bardzo mała miejscowośc położona przy wjeździe na półwysep Kasandra, większa miejscowośc obok to Nea Potidea , za wiele o niej też nie znajdziecie wiadomości . Z tego co pamietam to nic szczególnego , małe jednakowe , niskie zabudowania , wąskie uliczki i w czwartki / przynajmniej w tamtym roku / odbywał się tam targ , głównie warzywa , owoce nic ciekawego a ci co byli z naszego hotelu mówili że nie warto było jechac . Raczej powinniście poszukac wiadomości o waszym hotelu . Ja byłam w tamtym roku w Potidea Palast , to pewnie gdzieś niedaleko waszego hotelu. Na pocieszenie mogę wam powiedziec że urlop był super i transfer z lotniska do hotelu to max. 30 min.

Komentarz

dzieki za info, ja sie nastawiam na spokojna miejscowosc gdzie mozna wypoczac dobrze, nie chodzi mi o jakies dyskoteki czy mase turystow! Joanna a moglabys jeszcze napisac cos na temat plaż, i czy duzo tam ludzi wogole jest no i najwazniejsze czy bylas na jakis wycieczkach fakultatywnych a jesli tak to gdzie warto pojechac???

Komentarz

My też pierwszy raz z tego biura

Komentarz

Trwa
              X