Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

wycieczki fakultatywne na chalkidiki

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• wycieczki fakultatywne na chalkidiki

czy ktos moglby polecic jakie sa najlepsze wycieczki na chalkidiki? co warto zobaczyc i zwiedzic?

Witam,

Warto zwiedzić Meteory i popłynąć w rejs na półwysep Athos.

Pozdrawiam
    Maja

Komentarz

Warto tez poszwendac sie po Salonikach, po drodze odwiedzic jaskinie w Petralonie. Ale to juz we wlasnym zakresie lepiej zrobic. Nie polecam wycieczki organizowanej do salonik (tym bardziej, ze Petralony nie obejmuje). Poza tym, jak wyzej: Meteory i Athos.

Komentarz

serdeczne dzieki za podpowiedzi;-)

Komentarz

a jak jest z wypozyczeniem samochodu-jakie sa ceny

Komentarz

Co wy z tym rejsem na Athos? Za 52 euro stłoczeni jak niewolnicy na galerze - problem zmiejscem siedzącym i kupa nudy, bo mało co widać. Bardzo żałuję, że wybrałam się na Athos.

Komentarz

Byłam w zeszłym roku na Chalkidiki w hotelu Akti Ouranapolis . Polecam Meteory coś pięknego i wyporzyczenie motorówki . Wspaniałe wakacje

Komentarz

ja byłam tylko na meteorach, ładne widoki, warto zobaczyc, byly 4 wycieczki do wyboru, ale jesli nie zapiszecie sie odrazu dzien przed kolejna okaze sie,ze jest odwolana, z braku chetnych.

Komentarz

Witam,

czy może ktoś polecić jakieś lokalne biuro, tak aby nie kupować wycieczek u rezydenta? Z góry dziękuję.

Komentarz

Rejs wzdłuż półwyspu Athos do niedostępnych klasztorów Świętej góry Athos jest wspaniała sprawą, pod warunkiem: że kupicie ten rejs na małym statku ( w 2007 jak ja byłam- pływały dwa- oba repliki pirackich statków, jeden gigant na 400 osób i ten płynie dość daleko od wybrzeża, drugi znacznie mniejszy- i yum samym lżejszy- podpływa blisko od linii brzegowej i genialnie widac klasztor za klasztorem); poza tym płynie się na drugi palce na Sitonię i jest czas na kąpile na dziewiczych wysepkach Vour-Vouru. Uważam ze wycieczka jest swietnie zorganizowana! z doskonałym lunchem i programem artystycznym!
                    ( Aha jeszcze jedna istotna uwaga: kupowaliśmy te wycieczkę w sąsiednim hotelu Akratos- i poza nami ( grupa 9 osób) cały statek to byli niemcy!!!

Komentarz

i jeszcze jedna uwaga a propos powyższych wypowiedzi: Meteory nie sa na Chalkidiki- to równina Tesalska!

Komentarz

Ponawiam swoje zapytanie. Czy ktoś może zna jakieś lokalne biuro na Chalkidiki, w którym kupował wycieczki fakultatywne?

Komentarz

Warto wybrać się na resj na Athos, Republikę Mnichów. A w Ouranoupoli zapraszam do tawerny Pirgos, pierwszej przy wieży, na pyszny obiad. Polskie menu do dyspozycji gości.

Komentarz

Trwa
                          X