Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Grecja - wyspa LEFKADA

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Grecja - wyspa LEFKADA

Czy ktoś był w Grecji na wyspie LEFKADA?? Mam zamiar wybrać się tam we wrzesniu. Prosze o opinię !!!

najmniej popularna z wysp jonskich bo najmniej ciekawa.dwie zaslugujace na uwage miejscowosci nidri i vasiliki.wyspa zielona z paroma ciekawymi zatoczkami.jasli bylas juz na korfu(zdecydowanie ciekawsze) to polecam kefalonie lub zakynthos.JackBasia napisał(a):

> Czy ktoś był w Grecji na wyspie LEFKADA?? Mam zamiar wybrać
    > się tam we wrzesniu. Prosze o opinię !!!

Komentarz

Dzieki ))

Komentarz

Przyłączam sie do pytania,w szczególności do ludzi którzy byli tam z biura podróży Sindbad.

Komentarz

Land napisał(a):

> Przyłączam sie do pytania,w szczególności do ludzi którzy byli
          > tam z biura podróży Sindbad.
          sindbad nigdy jeszcze tego nie robil.moim zdaniem podali czyjqas oferte albo eksperymentuja.sprawdz jak jezdza bo to przy lefkadzie bardzo istotne.polskie biura nie robily jeszcze tej wyspy stacjonarnie.

Komentarz

mój Błąd

Komentarz

Witaj Basiu Ja wróciłam stamtąd 2 dni temu. Przez 2 tygodnie'byczyłam' się w Vassiliki, spróbuj 'złapac' mnie na GG nr 131 45 07 a postaram się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania Z pozdrowieniami z Głogowa-Magdalena

Komentarz

Foxi, może wiesz jak dojechać na Lefkadę z Aten? Jakie są tam ceny w pensjonatach? Pozdrawiam Aga

Komentarz

Z aten najlepiej dostac sie do lefkady autobusem.W wakacje 2004 bilet kosztowal ok.20euro.Z lotniska regularnie kursuja autobusy,zapytaj kierowcy ,powie ci gdzie wysiasc.Pozdrawiam

Komentarz

Trwa
                  X