Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Lefkada- raj na ziemi

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Lefkada- raj na ziemi

Mieszkam obecnie w Wonicy- małym miasteczku nieopodal Lefkady. Tam też właśnie udaję się z moją paczką na imprezy, zakupy, etc. Nigdy w życiu nie widziałam tak pięknych plaż jak właśnie w Lefkadzie. Katisma, Ag. Nikitas- prześliczne niemal piaszczyste plaże, czysta woda w niepowtarzalnych barwach. Ze względu na dużą ilość turystów ceny dość wysokie, ale również rozmaite towary nigdzie indziej nie spotykane. Osobiście polecam!

WITAM... ZAGDAM SIE ,ŻE PRZEPIĘKNE SA PLAŻE- WARTO ODWIEDZIĆ ZWŁASZCZA JEDNĄ- DO KTÓREJ MAM SENTYMENT- NA POŁUDNIU W PORTO KATSIKI- POLECAM! MAX WIDOK!

Komentarz

Cześć. Chciałabym we wrześniu pojechać indywidualnie /samochdem/ na Lefkadę. Jaką miejscowość możesz mi polecić, hotel? apartament? Interesują mnie te wspaniałe plaże, gdzie one są? na zachodniej części? Z góry dzięki! Alka.

Komentarz

Te piękne plaże są po zachodniej stronie wyspy.Stety niestety to dzikie plaże bo miasteczek (kurortów)tam nie znajdziesz.Góry schodzą do morza i razdzielają je właśnie te plaże.Cudowne,piaszczyste,dzikie z przepięknym kolorem morza.Kurorty znajdziesz po drugiej stronie wyspy.Nidri,Vassiliki,urokliwe jest też Agios Nikitas na północy Lefkady.Wyspa jest mała więc możesz mieszkac np. w Nidri a korzystać z dzikich plaż.Wystarczy skuter lub mały samochodzik.
        Zapraszam na strony www.atlastours.pl
        Pozdrawiam

Komentarz

Trwa
        X