Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

kto na Lesbos 10.07

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• kto na Lesbos 10.07

wybiera się może ktoś na Lesbos 10.07 ??? mam nadzieję, że żadnych zmian terminu wylotu i przylotu nie ma i nie będzie. A może ktos wrócił w tym tygodniu i podzieliłby sie wiadomościami, bo to nowy kierunek.

Poniżej trochę informacji dot. Lesbos i mojego pobytu w czerwcu, które zamieściłam na forum gazety:
    http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=203&w=64165953&v=2&s=0

[%sig%]

Komentarz

dzieki Viola, Twój opis juz czytałam. Bardzo wyczerpujący ja jadę do hotelu Eftalou, to niedaleko miejsca, gdzie Ty byłaś. Hotelik może nie jakiś super, ale za to wolę przeznaczyc kase na inne przyjemności, które sobie sama wybiorę. Powiedz mi tylko, czy warto rezerwować wczesniej , tzn. netem skutery?

Komentarz

Hotel Eftalou - całkiem przyjemny i ma dobre opinie na anglojęzycznych forach (fajna tawerna obok hotelu). Właściwie ten hotel obstawiałam, ale ostatecznie wybrałam Sun Rise, bo - w last minute - na wylot 5 czerwca w nim było po prostu taniej. Co do skuterów, to wynajem na miejscu bez problemu. Poniżej, gdybyś była zainteresowana, opinie n/t hotelu Eftalou z tripadvisora: [url]http://www.tripadvisor.com/ShowUserReviews-g189479-d264710-r5774002-Eftalou_Hotel-Lesbos_Northeast_Aegean_Islands.html[/url] Pozdrawiam [%sig%]

Komentarz

dzięki Viola, a co z obuwiem do morza??? jest konieczne??? bo ze zdjęć wnioskuję, że w tej okolicy to są głównie skałki troszkę sie tych skałek boję, znajomi mnie nastraszyli, że noga może gdzieś się zaczepic itd.

Komentarz

W tej okolicy to raczej niezbędne (można kupić bez problemu na miejscu).
            Pozdrawiam

[%sig%]

Komentarz

jakich przykrych niespodzianek nalezy sie spodziewać, a raczej unikać w wodzie???

Komentarz

my też lecimy na lesbos 10.07, tylko do hotelu sun rise

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Grecja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                Trwa
                X