Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Czy warto jechać na Lesbos???

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Czy warto jechać na Lesbos???

Na wrześniowe wakacje mam do wyboru Rodos i Lesbos-szczerze powiedziawszy nie moge sie zdecydować-czy ktoś może mi poradzić co wybrać???

zależy czego oczekujesz? jeśli disco i rozrywki to na pewno nie lesbos, zaś jesli wypoczynek i prawdziwe życie Greków to lesbos

Komentarz

Do zależy, czego oczekujesz. Jesli dyskotek, czy dużego hotelu to wybierz Rodos. Lesvos to miejsce gdzie ciągle jest prawdziwa grecja. Nie ma wielkich hoteli, dyskotek. Są piękne krajobrazy, urocze tawerny i zdecydowanie mniej zgiełku, chociażby na plażach.

Komentarz

Dzięki za odpowiedź:-) Rodos jak dla mnie zbyt komercyjny- koniec końców lecimy na Korfu;-)

Komentarz

Byłem z rodziną w 2007r. Piekna, dzika wyspa. Petra to najlepsze miejsce do pobytu. Można organizować super wycieczki. Polecam Molywos - 5min samochodem, Samego Molyvos na pobyt nie polecam. Warto wypożyczyć samochód i penetrować dziewicze plaże. Są niesamowite - puste, piaszczyste i przepiękne.
          Petra to nie centrum rozrywki, ale wystarczy aby potawernować.
          Uwaga wycieczki przebiegają stromumi serpentynami. Warto zabrać aviomarin.
          Adam

Komentarz

Lesbos, to wciaż jeszcze prawdziwa Grecja, nie plastik i komercha dla masówki jak Rodos czy płn. Kreta...

Komentarz

Marzę o grecji.... bralabym cokolwiek

Komentarz

Warto. Tak nawiasem mówiąc od nazwy Lesbos wzięła się nazwa dla osób płci pięknej, które lubują się w tej samej płci

Komentarz

Trwa
                X