Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

RODOS - FALIRAKI 2018

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• RODOS - FALIRAKI 2018

Zaczynamy odliczanie Kto się wypiera, kto się interesuje to zapraszamy. Nasz wylot 27 kwietnia z GDN Ktoś jeszcze? Na pewno Ala.
    Do miłego i odliczamy dalej, jutro już 49 dni nam zostaje

Ahoj, jasne jak słoońce, że będę
    Najchętniej szybciej odliczałabym, ale się nie da, wrrr.
    Cmoki i już czekam na tzw. cdn

Komentarz

Posuń się Alunia; też chcę popatrzeć, a będzie na co:

Komentarz

Oldi, czy to jest ta zatoka? Czy to jest inna zatoka? W sensie czy to jest tego, no jak mu tam, Antoniego? Chyba nie, albo mi coś z oczami się porobiło
        Swoją drogą Państwo na górze, do Państwa mówię - wyjazd za 45 dni wysiedzicie tyle na tych kamieniach???
        A tak serio, to fajnie, że jesteście

Komentarz

Zamieszczone przez tomlee28 Zobacz posta
          Oldi, czy to jest ta zatoka? Czy to jest inna zatoka? W sensie czy to jest tego, no jak mu tam, Antoniego? Chyba nie, albo mi coś z oczami się porobiło
          Masz absolutną słuszność percepcji Tomek!
          To zatoka tego tam Zorby czy jak mu tam było: Anthony Quinn Bay, Faliraki, Rodos

https://www.matkablogi.fi/2014/05/an...aliraki-rodos/

Bardzo ładnie się to prezentuje

Komentarz

Zamieszczone przez oldi Zobacz posta
            Posuń się Alunia; też chcę popatrzeć, a będzie na co:

Możecie mi podpowiedzieć jak z hotelu w Kolymbii, dostać się nad tą zatokę?

Komentarz

Zamieszczone przez pannaschwarz Zobacz posta
              Możecie mi podpowiedzieć jak z hotelu w Kolymbii, dostać się nad tą zatokę?
              Tu masz rozkłady i ceny: http://www.ando.gr/upload/files/eot/BUS.pdf

Włącz Mapy Google i sprawdź co Ci będzie pasować.

Komentarz

Oldi najlepiej samochodem albo jakąś łodzią z Kolymbii. Organizują tam rejsy. Ale jak jest autobus to ok, chociaż kawałek na piechotę chyba i tak trzeba podejść. Jakby co to ja autkiem jechałem tak:

https://www.google.pl/maps/dir/Antho...36.2516191!3e0

Komentarz

Jestem, jestem i już się posunęłam, Oldi miejsce masz
                  Fajna ta zatoczka!

Tomek, super widoki pewnie były za oknem, aż żal być kierowca
                  Jeszcze kilkanaście odliczanek i będzie fruuu
                  Jasne, że wytrzymamy, prawda Oldi? Poduszeczka pod ty..k i gra muzyka

Pannaschwardz - nie pomogę, nie byłam.

Cmokasy dla Was

19:22

Komentarz

Tomek, chętnie posiedze na tych kamieniach zatoczka pierwsza klasa....zazroszczę! Uwielbiam takie wakacje...woda, plaża, kamienie...marzenie!
                    Oldi, dzięki za fotke docelowej zatoczki...
                    Ala....to tez twoje klimaty, prawda?
                    pozdrawiam

Komentarz

Zamieszczone przez majka * Zobacz posta
                      Tomek, chętnie posiedze na tych kamieniach
                      O, nawet Chińczycy wpadli!

Tomek Ty to masz magnes jakiś w sobie, już się ciasno pomału na w/w kamieniach robi

Komentarz

Oldi, nie ma że ciasno...zsuniemy sie z lekka
                        może Tomek jakiś leżak ściagnie i drinki zapoda...w końcu to jego pomysł
                        a swoja droga, jakieś kosmiczne niedopatrzenie, ze jeszcze nie byłam na Rodos hehe
                        pozdrawiam

Komentarz

Majeczko, masz rację, zsuniemy się i będzie good
                          Tak, to też moje klimaty, ale tymczasem wyjazd na przełomie VI/VII nieosiągalny, bo dla mnie za gorąco A inny termin urlopu - sama wiesz jak to jest w fabryce kiedy taśma pracuje pełną parą. Ale może kiedyś się uda??

Oldi - fakt, my już miejsce "grzejemy". a Tomek do wyjazdu ma jeszcze? tylko? (na dziś) 45 dni Ale myślę, że warto

Tomuś, ahoj!!

Buźka Wam

Komentarz

Ahoj. Ala 45 dni??? Serio ??? A ja myślałem, że 30 dni
                            Dzisiaj 30.03.2018 to chyba już tylko 28 dni, to już wygląda całkiem całkiem
                            Majka fajnie, że jesteś Ala i Oldi również Drinki i leżaki??? Może jak się post skończy???
                            Do miłego.

Komentarz

Na liczniku 14 dni, w kalendarzu 13 kwietnia. Czas powoli szukać na strychu i w piwnicy walizek. A że jesteśmy młodzi i zdolni to zapakujemy się w dwie w cztery osoby, albo jak kto woli w 2 duże osoby i dwie połówki. Wiadomo, że dwie połówki to jedna całość, to wychodzą trzy duże osoby do dwóch walizek. Tak musi być i koniec. Potem i tak na mnie spada "przywilej" taszczenia tych toreb Bierzemy niezbędne minimum i odpoczywamy Jaki jest plan??? Powiem, ale jeszcze nie teraz
                              Do miłego.

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Grecja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                              Trwa
                              X