Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

KTO NA HAWAJE

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• KTO NA HAWAJE

Na jesień chcemy lecieć na Hawaje może ktoś tam był i by coś nam doradził gdzie jechać z jakim biurem na co zwrócić uwage itp poprostu wszystko nas interesuje a może ktoś się też tam wybiermoże by tak razem coś zaplanować !!!

Ja bym bardzo chciał ale nie ten poziom cenowy.w każdym razie zazdroszcze Ci. Udanych wakacji Arek

Komentarz

O nie nie jak się z kimś nie dogadam to nie jadziemy sami.

Komentarz

ja bylem w honolulu super , wszystko mozna zwiedzic z lokalnymi biurami podrozy. bylem tam w grudniu , ale w czerwcu chce jechac na alaske tam jest super . juz raz tam bylem ale chce jechac jeszcze raz.Pozdrawiam ryszard

Komentarz

witaj. ja wylatuje na hawaje w maju ale do pracy. pozdrawiam

Komentarz

Byłam tydzień w Honolulu w lipcu 2005. Pogoda doskonała, tzn. nie bój się upałów- co dzień deszczyk jak mgiełka, powietrze stale swieże, dwie tęcze obok siebie. Na Waikiki tłoczno, ale można wyjechać poza miasto. Z biurem p. Bożeny Jarnot (Hawai Polonia Tours) zwiedzisz całą wyspę i możesz polecieć na sąsiednie. Obsługa oczywiście po polsku, sprawnie i sympatycznie. Wybierz się na objazd Oahu oraz do Centrum Kultury Polinezji- koniecznie i do Pearl Harbor (dojazd miejskim autobusem). Możesz odbyć wycieczkę do tropikalnego lasu (bezpiecznie, nie ma gadów).Swoją panią zabierz do wytwórni biżuterii z pereł i koralu! Nie wybieraj hotelu przy Kalakaua Ave, chyba że lubisz hałas całą dobę. Z bocznych ulic też będzie blisko do plaży, wypożyczalni desek itp. Sklepy, bary, knajpki co krok. Miejscowa telewizja pokazuje niemal wyłacznie reklamy tych miejsc. Hotele? Nie wiem, co Cię interesuje... Mieszkałam w sieci OHANA- średni standart, ale pokój duży, łóżko wygodne, czysto, ekspres do kawy, TV, telefon, lodówka, dobra klimatyz., z daleka widok na ocean. Szukaj kontaktu z biurem p. Jarnot, uzyskasz więcej, a także :www.polynesia.com Zapamiętaj hawajskie słowo-pozdrowienie "aloha" i baw się dobrze. iga

Komentarz

DZIĘKUJE ZA INFORMACJE

Komentarz

Bardzo mnie zaintersowała informacja o Honolulu. Czy będę bardzo wscibska gdy zapytam z jakim biurem wycieczkowym ją odbywałaś, czy to biuro polskie czy niemieckie czy tez pobyt zorganizowany był "na wląsną rękę". Będę wdzięczna za informacje Małgoska

Komentarz

Dla Małgosi.
                  W USA byłam z biurem LOGOS TRAVEL p. Marka Śliwki, główna siedziba w Poznaniu. W ciągu dwóch tygodni zwiedzaliśmy zachodnie stany, głównie parki narodowe (prawdziwe cuda natury) i ważniejsze miasta. Potem z Los Angeles lot do Honolulu i tam pobyt. Powrót przez N. Y. (zwiedzanie, choć krótkie). Po dwu tygodniach intensywnej trasy odpoczynek na Hawajach był zbawienny.
                  Swoje uwagi o organizacji całości wyraziłam już na tym forum. jednak pobytu na Hawajach nic nie zakłócało.
                  Chętnie odpowiem na inne pytania. iga

Komentarz

hejka
                    Mam do Ciebie pytanko - wybieram się na tą samą wycieczkę i bardzo chciałabym na Hawajach nurkować - czy jest taka możliwość ? za ile ?

Komentarz

Mario mozesz cos wiecej napisac o tej pracy na hawajach??jak cos to czekam na mailu

Komentarz

Hej Iga,

skoro bylas w Stanach z Logos T. mam małe pytanko. Też myślałam o tym wyjeździe w okolicach czerwca, a może maja. Słuchaj.. jak kształtuje się średnia wieku na takim wyjeździe? I czy w ogóle warto wybrać taki objazd? Zadowolona byłaś? Ile osób liczyła grupa?
                        Czy podróżuje się autokarem, czy samolotem w ramach Stanów?

Komentarz

Hej. Dżuli! Do USA oczywiście koniecznie. W ciągu trzech tygodni sporo zobaczysz. Radzę opcję z Hawajami i NY, bo skoro już polecisz tak daleko, trzeba to wykorzystać. Parki narodowe - po prostu c u d o .
                          Pytasz o średnią wieku. W naszej grupie mieliśmy gimnazjalistów, maturzystkę, studentkę i osoby od ok. 30-tki do ponad 60- letnich. Z całej Polski. Wszyscy sympatyczni i zaprawieni w bojach. Jednak razem było nas trochę za wiele (przeczytaj moje "dorotal, masz rację" na tym forum). Gdyby jechały 2 busy po 11 turystów, jak obiecywał organizator,byłoby sprawniej.
                          W sumie jestem bardzo zadowolona z całości, bo zapominam o organizacyjnych niedociągnięciach, wracam myślą do kanionów, sekwoi. widoków San Francisco, zapachu Hawajów itd., itd.
                          Jaśli możesz, obejrzyj płytę z kolekcji DOOKOŁA ŚWIATA - USA Parki Narodowe (Wydawca De Agostini Polska, tel.0 22 6997156 - tu możesz zamówić, bo w RUCHU już raczej nie dostaniesz). Po tym filmie pobiegniesz rezerwować wyjazd.
                          Powodzenia. iga

Komentarz

Uzupełnienie dla Dżuli.
                            Po zachodnich stanach pętla od Los Angeles (tu przylot z Europy) do tego samego miasta (stąd odlot do Honolulu badź do domu) busami marki Ford. Co noc inny hotel. Tak jeżdżąc, dużo oglądasz. Odpoczywasz na Hawajach. iga

Komentarz

Mario też jestem ciekaw tej pracy na hawajach

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Hawaje, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                              Trwa
                              X