Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

hawaje-szalu nie ma

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• hawaje-szalu nie ma

jesli ktos sie wybiera to sluze pomoca .masz pytanie to napisz na gg2769856

Tsunami, trzęsienia ziemi, to chyba nie najlepszy okres na taki wyjazd????:S

Komentarz

nic z tych rzeczy.hawaje nie odczuly ani trzesienia ziemi ani tsunami,chociaz fale byly troszke wieksze ale to tylko plus(mozna bylo sie troszke posmiac kiedy na waikiki niespodziewana fala zalala kilka pan ktore lezaly zbyt blisko brzegu)

Komentarz

wróciłam z kanaryjskich ale....Hawaje u mnie dalej na pierwszym miejscu plaża Waimalo cudo!

Komentarz

pod warunkiem ze ktos jest maniakiem plazy.mnie bardziej przypadly do gustu wspaniale fale na ktorych mozna niezle poszalec.pearl harbor bardzo fajne,plaza waikiki bez rewelacji,polinesian culture center srednie i tak prawde mowiac to w mojej opini honolulu jest przereklamowane a standard jest daleki od tego znanego w europie.no i na koniec 2 rzeczy ktore mnie wrecz doprowadzaly do lez,jedzenie(takiego syfu to jeszcze nigdzie nie spotkalem) i durne zasady dotyczace cen w sklepach i nie tylko(np. cena na wystawie 10$ a jak przychodzi do placenia to wychodzi 11$ bo doliczane sa jakies podatki).

Komentarz

takie tez sa zasady w calej Malezji ,w kazdej knajpie w ktorej sa kasy fiskalne doliczaja oplate turystyczna ,nieektore kraje jak na przyklad Dominikana pobiera oplate stala przy wyjezdzie z kraju.Placisz na lotnisku ,czyli Hawaje nie sa w tym niczym szczegolnym...

Komentarz

dobrze ze europa jest pozbawiona takich durnych zwyczajow.

Komentarz

To ja o Big Hawaii (pytałam na forum przed wyjazdem , nikt nic nie napisał).
                A więc kulturowo nijakie /amerykanske/,
                jedzeniowo "niesmakowałomi",
                ludzie hermetyczni i zamknięci :-( :-(
                Natomiast bardzo warto zobaczyć park wulkanów, Waipi'o Valley, no i oczywiście lasy deszczowe. Paprocie drzewiaste oraz dziko rosnące rośliny i kwiaty powalają po prostu na kolana! Porażają dosłownie ich rozmiary i intensywność odcieni.

Komentarz

czyli podobne odczucia ,z tym ze na oahu ludzie bardzo mili.myslalem o wycieczce na BIG ISLAND bo przelot helikopterem nad rzeka lawy wygladal niesamowice ale ostatecznie polecialem na MAUI no i nie zawiodlem sie ,wodospady i las deszczowy z lotu ptaka wygladaja bosko.

Komentarz

mam małe pytanko - ile Was wyszła taka podróż na hawaje? i gdzie ewentualnie załatwialiscie wczasy? Hawaje to moje marzenie od dziecka ale nie wiem czy stać mnie na spełnienie tego marzenia:S

Komentarz

zalezy np:bez wyżywienia last minut za jakies 5000-6500 za osobę za tydzień to tak chyba najtaniej jak się da:-(

Komentarz

ojjj to rzeczywiście drogo za tydzień bez wyżywienia zważywszy że lot prawdopodobnie 24h ale cóż.... warto marzyć marzenia się spełniają więc moze kiedyś....

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Hawaje, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                        Trwa
                        X