Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

pokój do wynajęcia w Barcelonie na sierpień

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• pokój do wynajęcia w Barcelonie na sierpień

Mam do wynajęcia (a właœciwie jest to odstšpienie wynajęcia) pokój w Barcelonie, w mieszkaniu w dzielnicy Eixample. Przyjechałam tu dwa tygodnie temu na wakacje oraz żeby uczyć się języka (na kurs) i zaplanowałam pobyt na lipiec i sierpień, jednak jestem zmuszona wrócić do Polski już pod koniec lipca z powodów rodzinnych. Pokój więc byłby do wynajęcia na cały sierpień, jeœli jednak ktoœ byłby zainteresowany pobytem dłuższym to również jest taka możliwoœć (np. jeœli ktoœ przyjeżdża do Barcelony na studia lub chce zostać popracować). Pokój, jak już wspomniałam znajduje się w mieszkaniu, typowym w kamienicy w tej dzielnicy: jest bardzo wysokie (na około 4 metry) i duże, składa się z 5 pokoi + 2 salonów (w każdym sofa, kanapa, stół, tv) i jadalni (wielki stół i kilkanaœcie krzeseł), kuchni (w pełni wyposażonej), łazienki dużej z wannš i ubikacjš, łazienki mniejszej z prysznicem i ubikacjš, przedpokoju (czy raczej holu) oraz balkonu. Pokój, o którym mowa jest największy – ma 12 m2, znajdujš się w nim: łóżko, kanapa, biurko i krzesło oraz dwudrzwiowa szafa. Okno wychodzi na małe zamknięte podwórze – panuje więc przyjemny cień od palšcego słońca. Mieszkanie dzielę z 5 młodymi (każde jest albo w trakcie kończenia studiów albo dopiero co je skończyło i pracuje) osobami: Jordi – Hiszpan, jest kucharzem w restauracji, Simona – Włoszka znakomicie mówišca po hiszpańsku (po Erasmusie tutaj), Emilio – Hiszpan, tłumacz (hiszpański kataloński, hiszpański francuski, hiszpański angielski), Arrantza – Hiszpanka, pracuje w agencji reklamowej i jej chłopak Jesus, również pracuje w agencji reklamowej. Sš to osoby bardzo sympatyczne, pomocne i miłe, spokojne i potrzebujšce spokoju, ciężko pracujšce w tygodniu, więc nie urzšdzajš żadnych szalonych imprez . Panuje idealna atmosfera do nauki. Mieszkanie jest zadbane i czyste, każdy po kolei ma wyznaczony tygodniowy podział obowišzków sprzštania. Czasem wpadajš wieczorem ich przyjaciele na małe tapas, można więc poznać wielu ciekawych Hiszpan

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Hiszpania, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
Trwa
X