Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Przewodnik

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Przewodnik

Witam ,

poszukuję przewodnika po Barcelonie, który posługuje się językiem polskim. Może ktoś posiada jakieś namiary?

Pozdrawiam

chcialabym zeby ktos kto byl powiedzial mi jak najlepiej sie poruszac po barcelonie, jakie bilety i jakie ceny, i co w jakiej kolejnosci zwiedzic jade niedlugo i chetnie poznam wasze opinie o miejscach i uzyskam cenne informacje,

Komentarz

Witam.
      Poszukuję polskojęzycznego przewodnika po Barcelonie, który pomoże mi zorganizować noclegi , wyżywienie dla grypy.

Komentarz

@mojakatalonia
        a co proponujesz, jak ktoś wybiera Andaluzję ?

Komentarz

Witam,
          Oferuje współprace w charakterze przewodnika po Barcelonie i Katalonii. (polski/rosyjski,czeski,angielski,wloski,francuzski,hiszpa nski).
          Posiadam doświadczenie w oprowadzaniu wycieczek, mam kwalifikacyje oficialnego przewodnika po barcelonie. Organizuje wycieczki grupove lub individualne. Jestem do dyspozycji w ciagu calego roku. mieszkam w okolicy barcelony.

Simona Kratochvil

Kontakt:
          simona1975@msn.com
          tel: +34 651532013

Komentarz

Witam serdecznie i zapraszam do korzystania z moich uslug jako przewodnik po Costa Brava czy tez po Barcelonie w jezyku polskim. Mieszkam na Costa Brava i jestem do dyspozycji tych wszystkich, ktorzy pragna poznac ten piekny kraj i spedzic ciekawie czas poznajac najskrytsze zakatki dzikiego wybrzeza i ciekawa historie, tego regionu i nie tylko. Pracuje z wycieczkami grupowymi i indiwidualnymi, organizuje tez transfery . Do Pa?stwa dyspozycji,

Margarita Zawora

tel. 0034 615325843
            i-mail: margaritazaw@gmail.com

Komentarz

Szukam polskiego przewodnika po Barcelonie 5-8 czerwca 2011 r. 2 osoby

Komentarz

Trwa
              X